Володимир Муха вручив пожежно-рятувальний автомобіль
23 вересня у райцентрі Козелець на центральній площі селища проходив Соборний ярмарок, присвячений визволенню району від німецько-фашистських загарбників.
Козелець: Володимир Муха вручив пожежно-рятувальний автомобіль
Концертні номери у виконанні місцевих колективів художньої самодіяльності переплелись з урочистим представленням територіальних громад, районних відомств, служб, підприємств та організацій.
До учасників та гостей ярмарку звернулись голова райдержадміністрації Леонід Мисливець, голова районної ради Володимир Пономаренко, начальник Головного управління праці та соціального захисту населення облдержадміністрації Лариса Юрченко та начальник Територіального управління МНС в області Володимир Муха.
Зокрема, всі виступаючі привітали жителів Козелеччини зі святом, побажали всіляких гараздів та вдалого ярмаркування. Володимир Муха вручив начальнику районної служби цивільного захисту Андрію Волкову ключі та документи від новенького пожежно-рятувального автомобіля АППД 2 на базі шасі "Валдай".
- Козелеччиною проходять міжнародні автомобільні магістралі Московського та Гомельського напрямку, тож в районі така пожежно-рятувальна техніка вкрай необхідна. Приклади її роботи - деблокування постраждалих та загиблих під час резонансних дорожньо-транспортних пригод на теренах області - підкреслив Володимир Муха.
За сумлінне виконання службових обов'язків, кращі рятувальники відзначені грамотами Територіального управління МНС в області.
В загальному представленні громад і підприємств району, з ввімкненими сиреною і проблисковими маячками проїхав новий пожежно-рятувальний автомобіль та урочистим маршем пройшли співробітники Козелецького й Остерського пожежно-рятувальних підрозділів.
Останні новини Чернігівщини
24 грудня: цей день в Україні і світі 08:38
День 1400 Російська агресія - Day 1400 Russian aggression
Чернігівські медіа-2025: у пошуках себе та ресурсів 14:00
2025 рік для медіаспільноти Чернігівщини став роком виживання, адаптації та переосмислення ролі медіа в умовах війни, фінансових обмежень і безпекових викликів.
Козелецькі поліцейські відсторонили від керування нетверезого водія, рівень алкоголю в крові якого більше ніж у 13 разів перевищував допустиму межу 10:56
Поліцейські сектору реагування патрульної поліції відділення №1 (с-ще Козелець) Чернігівського райуправління поліції викрили 43-річного водія, який керував транспортом у стані сильного алкогольного сп’яніння. На правопорушника складено адміністративні матеріали.
Укриття за завищеними цінами: на Чернігівщині поліція повідомила про підозру посадовиці у службовій недбалості 10:54
Через неналежне виконання службових обов’язків посадовицею органу місцевого самоврядування під час закупівлі укриттів, бюджету громади у Корюківському районі було завдано понад 700 тисяч гривень збитків. За скоєне фігурантці загрожує до п'яти років позбавлення волі.
В Україні стартувала комунікаційна кампанія «Зміцнені» про безоплатну реабілітацію 10:47
Національна служба здоров’я України в партнерстві з Міністерством охорони здоров’я, Міністерством у справах ветеранів, за підтримки проєкту Rehab4U запустила інформаційну кампанію «Зміцнені», присвячену безоплатній реабілітації.