За останню добу в області +2 випадки інфікування коронавірусом
Одужали 14 пацієнтів, 6 летальних випадків. За добу обласним лабораторним центром проведено 198 ПЛР-тестувань.
ПЛР-тест підтвердив інфікування Covid-19 у двох жінок: із села Олександрівка Бобровицького району та Варви. В обох хвороба протікає безсимптомно. Вони знаходяться на самоізоляції вдома.
Є сьогодні і хороші новини: одужали дві людини. З Ніжинської лікарні виписали жінку з Носівки, а також вилікувався чоловік з села Михайло-Коцюбинське Чернігівського району. Їм проведено повторне ПЛР-тестування, яке підтвердило відсутність коронавірусу.
Усього на сьогоднішній день в області 69 випадків інфікування на коронавірус. 10 осіб госпіталізовані, 39 – на амбулаторному лікуванні.

Останні новини Чернігівщини
Найбільше він любив людей і небо: у Ніжині відкрили меморіальну дошку Герою України Данилу Мурашку 17:20
Сьогодні у Ніжині відбулося відкриття меморіальної дошки на честь нашого земляка, Героя України, легендарного військового льотчика, майора Данила Мурашка. Встановлено її на вулиці, яка віднедавна гордо носить його ім’я.
Результат Драгера — 2,25 проміле: патрульні відсторонили від керування нетверезого водія 16:36
Нещодавно патрулюючи вулицею Федора Уманця, за порушення ПДР інспектори зупинили автомобіль Mercedes-Benz 200 D.
Формуючи культуру пам’яті: у Чернігові відбулася зустріч із представницями ГО «Вшануй» 16:13
19 червня в Чернігівській міській раді відбулася робоча зустріч із Катериною Даценко та Єлизаветою Плескачовою — представницями громадської організації «Вшануй», яка займається розвитком культури пам’яті в Україні та популяризацією загальнонаціональної хвилини мовчання.
Понад 3,1 млн грн надійшло до місцевого бюджету за адміністративні послуги, надані землевпорядниками Чернігівщини з початку 2026 року 15:44
З початку поточного року землевпорядники Чернігівської області спрямували до загального фонду місцевого бюджету 3,101 млн грн за надані населенню адміністративні послуги з питань ведення Державного земельного кадастру.
Через отримані травми загинула пасажирка: повідомлено про підозру водію, який керував автомобілем напідпитку 15:10
За процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури повідомлено про підозру 51-річному жителю Прилуцького району Чернігівської області у порушенні правил безпеки дорожнього руху особою, яка керує транспортним засобом у стані алкогольного сп'яніння, що спричинило смерть потерпілого (ч. 3 ст. 286-1 КК України).