Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 10 червня, 05:37:16

Крадіжки в дачних масивах розпочато!

24.09.2012   12:13Агенцiя

Дачний сезон завершено. Переважна більшість людей знову поїхали до міста. Тому дачні ділянки залишились без нагляду, але під пильним оком у волоцюг, котрі так і хочуть наживитись за чийсь рахунок.

Прикладом такої ситуації став недільний сигнал  "Тривога", що 23.09.2012 року поступив на пульт централізованого спостереження до Управління Державної служби охорони при УМВС України  в Чернігівській області з охоронюваного будинку, який знаходиться в дачному масиві "Механізатор".
 
Незважаючи, що охоронюваний об'єкт знаходиться за межами міста, служба охорони м. Чернігова миттєво прибула на місце події. При огляді будинку наряд виявив зламане відкрите вікно та двох невідомих чоловіків, що знаходились в середині будинку.
 
Дотримуючись особистої безпеки, наряд блокував будинок, а потім і затримав правопорушників.
 
При з'ясуванні осіб було встановлено, що це раніше засуджені громадяни віком 41 та 53 роки. У затриманих вилучено чотири сумки з викраденими речами.
 
Проти правопорушників порушено Кримінальну справу, відповідно до Кримінального Кодексу України.
 
Тому, "дачники", котрі подбали про безпеку своїх будівель можуть спати спокійно знаючи, що їхнє майно залишиться їхнім!
 
Щоб не потрапити в таку халепу, Державна служба охорони, радить Вам подбати про безпеку дачних ділянок, квартир та будинків. Для замовлення охорони Ви можете зателефонувати за безкоштовним номером 0 800 502-220, 0 800-211-000, а також завітавши на офіційний сайт ДСО:  http://dso.gov.ua чи звернутись до УДСО при УМВС України в Чернігівській області за адресою: м. Чернігів, вул. І.Франка, 4.

Останні новини Чернігівщини

Медіабаза Чернігів зібрала місцевих медійників на День журналіста 14:57

6 червня, у День журналіста, регіональний хаб Інституту масової інформації «Медіабаза Чернігів» організував зустріч для представників місцевих редакцій.

У шести лікарнях на Чернігівщині створили сучасні відділення амбулаторної реабілітації

У шести лікарнях на Чернігівщині створили сучасні відділення амбулаторної реабілітації 14:32

У шести медичних закладах Чернігівської області з’явилися сучасні відділення амбулаторної реабілітації. Нові простори запрацювали у Городні, Козельці, Бобровиці, Куликівці, Бахмачі та Мені. Це дозволить жителям громад – як військовослужбовцям, так і цивільним чи ветеранам – отримувати якісні реабілітаційні послуги ближче до місця проживання.

Відкрито реєстрацію на відбіркові змагання «Ігри Ветеранів 2026» зі стрільби з луку, настільного тенісу та кросфіту 12:08

Міністерство у справах ветеранів України оголосило про початок реєстрації на відбірковий етап Всеукраїнських спортивних змагань «Ігри Ветеранів 2026». Учасники змагатимуться у стрільбі з луку, настільному тенісі та кросфіті.

Відбулася загальноміська нарада під головуванням заступника міського голови Віктора Геращенка 12:01

Сьогодні, 9 червня, відбулася загальноміська нарада під головуванням заступника Чернігівського міського голови Віктора Геращенка. Керівники структурних підрозділів та комунальних підприємств Чернігівської міської ради були зібрані з метою обговорення нагальних робочих питань та координації подальшої діяльності.

Надзвичайні події в області за останню добу 11:59

Протягом минулої доби зареєстровано 7 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 6 пожеж. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.