Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 28 травня, 18:20:58

Держпродспоживслужба обстежує торгові точки у місцях виявлення хворих на COVID-19

06.05.2020   09:32Агенцiя

Фахівці Держпродспоживслужби Варвинського району перевірили заклади торгівлі у районному центрі та в селі Журавка, де зафіксовані випадки захворювання місцевих жителів на COVID-19.

Зокрема, здійснено контроль за дотриманням у торгових точках санітарно-гігієнічного та епідеміологічного режиму, в тому числі щодо наявності засобів індивідуального захисту у працюючого персоналу та забезпечення його антисептиками і дезінфікуючими засобами. Усі продавці забезпечені засобами особистої гігієни. У  продовольчих магазинах обладнано куточки для покупців з антисептиком для рук.

У кожному продовольчому магазині був зроблений акцент на постійному проведенні вологого прибирання із застосуванням дезінфікуючих засобів, на дотриманні необхідної дистанції між покупцями та відповідно - їх кількості на площі торгової зали.

За зверненнями керівників територіальних громад спеціалісти районної державної лікарні ветеринарної медицини провели дезінфекцію  приміщень Варвинської селищної та Журавської сільської рад, де працювали інфіковані коронавірусом громадяни і контактні особи. Для знезараження був використаний аерозольний генератор гарячого туману.

Останні новини Чернігівщини

У Чернігові громадський транспорт з 1 червня поновлює роботу в повному обсязі, тимчасові перепустки скасовуються

У Чернігові громадський транспорт з 1 червня поновлює роботу в повному обсязі, тимчасові перепустки скасовуються 17:49

У Чернігові скасовуються тимчасові посвідчення на проїзд у громадському транспорті. Таке рішення ухвалив виконком Чернігівської міської ради.

Автоматизований ваговий контроль - запорука збереження автошляхів Чернігівщини

Автоматизований ваговий контроль - запорука збереження автошляхів Чернігівщини 15:52

27 травня голова ОДА Андрій Прокопенко провів зустріч з Головою Державної служби України з безпеки на транспорті Олександром Погорілим та його заступником Микитою Лагуніним.

Рятувальники ДСНС підбили підсумки роботи за 5 місяців

Рятувальники ДСНС підбили підсумки роботи за 5 місяців 15:03

28 травня у Чернігові в режимі відеоконференції відбулась службова нарада під головуванням начальника обласного Управління ДСНС полковника служби цивільного захисту Романа Гордового, під час якої підбиті підсумки роботи оперативно-рятувального гарнізону за 5 місяців поточного року.