Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 12 грудня, 10:38:43

Медзаклади Чернігівщини продовжують отримувати благодійну допомогу для протидії коронавірусу

06.05.2020   09:15Агенцiя

Черговий вантаж благодійної допомоги передано медустановам Чернігівщини. А це – 40 тисяч медичних масок, 800 захисних комбінезонів та 600 захисних окулярів.

Засоби захисту доставлено до Чернігівської центральної районної лікарні. Найближчим часом Управління охорони здоров’я ОДА передасть їх медзакладами області, до яких першочергово госпіталізують хворих на коронавірус.

– Це дуже суттєва підтримка для медиків. Адже вони одні з перших потрапляють у зону ризику і обов’язково мають бути захищеними. Вдячні приватному бізнесу за таку своєчасну і важливу допомогу, – зазначив перший заступник голови Чернігівської ОДА Віталій Загайний.

Представники компанії-благодійника повідомили, що на потреби країни в боротьбі з хворобою виділили 150 мільйонів гривень. Вони також отримали чіткі рекомендації МОЗ, які саме засоби індивідуального захисту необхідні лікарям та медперсоналу лікарень.

Останні новини Чернігівщини

 На Чернігівщині зареєстрували індустріальний парк «Носівські господарства»

На Чернігівщині зареєстрували індустріальний парк «Носівські господарства» 10:13

Кабінет Міністрів України ухвалив рішення про включення індустріального парку «НОСІВСЬКІ ГОСПОДАРСТВА» до Реєстру індустріальних (промислових) парків. Парк створено строком на 30 років на території міста Носівка Ніжинського району. Ініціатором виступає Носівська міська рада.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:11

Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 2 дорожньо-транспортні пригоди та 1 пожежу. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.

12 грудня: цей день в Україні і світі

12 грудня: цей день в Україні і світі 10:05

День 1388 Російська агресія - Day 1388 Russian aggression

 На Чернігівщині видалено понад 20 тонн безхазяйних пестицидів

На Чернігівщині видалено понад 20 тонн безхазяйних пестицидів 11:43

У листопаді на території області проведено комплекс робіт з видалення безхазяйних та непридатних до використання хімічних засобів захисту рослин (ХЗЗР). За результатами заходів утилізовано понад 20 тонн отруйних речовин.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини