Реалізація інфраструктурних проєктів, доходи місцевих бюджетів, підготовка до проведення ЗНО – питання, які обговорили на щотижневій нараді голови ОДА
5 травня, голова Чернігівської ОДА Андрій Прокопенко в онлайн-режимі провів нараду з керівниками департаментів і управлінь ОДА та обласних служб.
Акцент: на реалізації в області інфраструктурних проєктів, у першу чергу – об’єктів «Великого будівництва», будівництва сільських амбулаторій, підготовці до проведення масштабних ремонтів доріг.
Під постійною увагою – робота сфери ЖКГ в умовах карантину, забезпечення своєчасних соціальних виплат усім категоріям громадян.
Наразі всі галузі працюють у штатному режимі.
– Зважаючи на карантинні обмеження, маємо досить стабільні фінансові показники місцевих бюджетів. Доходи за січень-квітень (без урахування трансфертів) – 2,1 мільярда гривень. Для порівняння з минулим роком – зростання на 6,2%, – повідомив голова ОДА.
У тому числі доходи загального фонду збільшилися на 137 мільйонів (на 7,4%). ПДФО зріс на 10,7% і склав 1,2 мільярда гривень. Сума єдиного податку збільшилася на 9,7% (289,6 мільйона гривень).
Також обговорили стан справ у галузі освіти.
– Тут все відпрацьовано. Навчальні заклади працюють у дистанційному режимі. При цьому йде планова підготовка до зовнішнього незалежного оцінювання, у тому числі пробного ЗНО. Пункти для проведення ЗНО вже підготовлені, – зазначив Андрій Прокопенко.
Окрім того, голова ОДА дав доручення Департаменту екології та природних ресурсів ОДА невідкладно відпрацювати повідомлення про несанкціоноване сміттєзвалище в Носівському районі та разом з дотичними службами та правоохоронними органами вжити відповідні заходи.
Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації
Останні новини Чернігівщини
У філармонійному центрі розпочався зимовий казковий цикл 11:14
Зима розпочалася — і знову чарівний світ, і знову казка! У ці дні діти з особливим нетерпінням чекають на подарунки від Святого Миколая-чудотворця.
У Чернігові поліція працює на місці атаки рф по житловому району 11:11
Сьогодні вночі ворог вкотре атакував мирне населення Чернігова. Окупанти поцілили по житловому району в центрі міста. Попередньо відомо, що від удару постраждали троє чернігівців.
Бюджети Чернігівщини отримали 2,5 мільярди гривень податків у листопаді 2025 року 11:08
Головне управління ДПС у Чернігівській області висловлює вдячність платникам податків за сумлінне виконання податкових зобов’язань та вагомий внесок у розвиток економіки й забезпечення функціонування соціальної, освітньої, медичної та інших важливих сфер життя держави та області.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 11:05
Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 3 пожежі. Внаслідок цих подій загинули 2 особи.
8 грудня: цей день в Україні і світі 09:03
День 1383 Російська агресія - Day 1383 Russian aggression