Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 7 квітня, 17:45:46

Місто Бобровиця визнано осередком спалаху інфекційного захворювання, у селищі Варва – посилені заходи з дезінфекції

05.05.2020   08:21Агенцiя

Відповідні рішення прийнято на позачерговому засіданні штабу з ліквідації надзвичайної ситуації, що відбулося 4 травня. Участь у роботі штабу взяв депутат Верховної ради України Валерій Зуб.

Учасники проаналізували ситуацію щодо збільшення випадків захворювання на коронавірус.

– За останні декілька днів у Бобровицькому районі підтверджено 8 нових випадків Covid-19 (за весь час – 12), у Варвинському районі – 2 випадки (усього – 18). Визначені 84 контактні особи першої хвилі та 128 другої, – зазначив заступник голови Чернігівської ОДА Андрій Подорван, керівник робіт із ліквідації надзвичайної ситуації в області.

Зважаючи на це, прийнято рішення визнати місто Бобровиця осередком спалаху інфекційної хвороби, забезпечити проведення протиепідемічних та профілактичних заходів.

Окремо обговорено ситуацію по Варвинському району, визначено додаткові заходи із недопущення поширення інфекції.

Наразі у Варвинському районі встановлено 5 КПП для контролю в’їзду-виїзду громадян і транспортних засобів. Ведеться температурний скринінг усіх, хто в’їжджає або виїжджає із населених пунктів. Транспортні засоби проходять відповідну обробку спецзасобами. Встановлено контактних осіб, Нацполіція контролює їх перебування на самоізоляції.

Як відомо, станом на 4 травня у Чернігівській області зареєстровано 64 випадки захворювання на коронавірус. До медичних закладів госпіталізовано 14 осіб, 35 лікуються амбулаторно. Одужало 9 осіб, 5 померло.

Загалом у Чернігівському лабораторному центрі проведено 2314 ПЛР-досліджень. Перевірено 1784 особи, з них 209 – хворих з пневмонією, 139 – медичних працівників.

Сьогодні Кабінет міністрів України підготував рішення з 11 травня розпочати поетапне зняття перших обмежень і перейти до концепції адаптивного карантину.

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації

Останні новини Чернігівщини

 «Стійке населення»: Фонд «Партнерство за сильну Україну» реалізовуватиме на Чернігівщині нову ініціативу

«Стійке населення»: Фонд «Партнерство за сильну Україну» реалізовуватиме на Чернігівщині нову ініціативу 12:10

До жовтня 2027 року на Чернігівщині триватиме впровадження ІІ фази програми «Партнерство за сильну Україну». Йдеться, зокрема, про швидке реагування на надзвичайні ситуації, відновлення соціальної інфраструктури, стабільну роботу підприємств житлово-комунального господарства та підтримку економічної стійкості.

російські дрони атакували державні установи на Чернігівщині

російські дрони атакували державні установи на Чернігівщині 12:08

Сьогодні вранці російські дрони атакували Прилуцьку міську раду та податкову у Новгород-Сіверському.

Надзвичайні події в області за останню добу 12:01

Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 3 пожежі.

Чернігівські стрільці вибороли низку нагород на чемпіонаті України у Львові

Чернігівські стрільці вибороли низку нагород на чемпіонаті України у Львові 11:58

З 30 березня до 04 квітня у Львові відбувся чемпіонат України зі стрільби кульової серед спортсменів 2006 року народження та молодших.

Дві срібні нагороди Олександра Лісогора на Континентальному кубку SLAVIC CUP у Словаччині

Дві срібні нагороди Олександра Лісогора на Континентальному кубку SLAVIC CUP у Словаччині 11:57

З 28 до 29 березня у Словаччині відбувся Континентальний кубок з лижних гонок SLAVIC CUP (міжнародні змагання FIS).

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини