Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 28 травня, 19:20:59

"Вільха-М", "Нептун" і Т-72АМТ: які зразки нового озброєння перевіряють в ДНДІ ВС ОВТ

02.05.2020   11:11Агенцiя

У Державному науково-дослідному інституті випробувань і сертифікації озброєння та військової техніки продовжують перевіряти на відповідність сучасним вимогам новітнє та модернізоване озброєння на потреби Збройних Сил України.

Зокрема, відзначається, що наразі фахівці ДНДІ ВС ОВТ продовжують з дотриманням належних заходів безпеки й епідеміологічної, прискіпливо "тестувати" сім нових (модернізованих) зразків озброєння та військової техніки.

Так, в інтересах Сухопутних військ науковці здійснюють опрацювання результатів нещодавніх вдалих пусків коригованої ракети "Вільха-М", а також випробовують модернізований ДП "Київський бронетанковий завод" танк Т-72АМТ, 120-мм міномет МП-120 та спарену 23-мм установку української модифікації ЗУ-23.
Для потреб Повітряних Сил Збройних сил України проводять льотно-конструкторські випробування дослідного зразка модернізованого фронтового винищувача МіГ-29МУ2 та конструкторські випробування штурмовика Су-25.

В інтересах Військово-Морських Сил України тривають державні випробування берегової версії протикорабельного ракетного комплексу РК-360 МЦ "Нептун" та протикорабельних ракет Р-360.
Зазначається, що поточного року наявні плани випробувань довелося скоригувати, тимчасово зупинивши проведення незначної кількості (близько 15 %) випробувань. Причина загальновідома - запроваджений у країні карантин для недопущення поширення коронавірусу COVID-19, зокрема, й серед особового складу вітчизняного війська.
Тому решта особового складу, що не залучена до проведення практичних випробувань, працює за планами індивідуальної підготовки, а цивільні працівники, які досягли 60-річного віку, виконують роботу дистанційно.

За словами начальника Державного науково-дослідного інституту випробувань і сертифікації озброєння та військової техніки полковника Володимира Башинського головне нині - зберегти життя та здоров’я колективу.

Після завершення встановлених обмежень усі заплановані на цей рік випробування відновлять у повному обсязі.

Чернігівський обласний військовий комісаріат

Останні новини Чернігівщини

У Чернігові громадський транспорт з 1 червня поновлює роботу в повному обсязі, тимчасові перепустки скасовуються

У Чернігові громадський транспорт з 1 червня поновлює роботу в повному обсязі, тимчасові перепустки скасовуються 17:49

У Чернігові скасовуються тимчасові посвідчення на проїзд у громадському транспорті. Таке рішення ухвалив виконком Чернігівської міської ради.

Автоматизований ваговий контроль - запорука збереження автошляхів Чернігівщини

Автоматизований ваговий контроль - запорука збереження автошляхів Чернігівщини 15:52

27 травня голова ОДА Андрій Прокопенко провів зустріч з Головою Державної служби України з безпеки на транспорті Олександром Погорілим та його заступником Микитою Лагуніним.

Рятувальники ДСНС підбили підсумки роботи за 5 місяців

Рятувальники ДСНС підбили підсумки роботи за 5 місяців 15:03

28 травня у Чернігові в режимі відеоконференції відбулась службова нарада під головуванням начальника обласного Управління ДСНС полковника служби цивільного захисту Романа Гордового, під час якої підбиті підсумки роботи оперативно-рятувального гарнізону за 5 місяців поточного року.