Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 28 жовтня, 11:20:50

"Вільха-М", "Нептун" і Т-72АМТ: які зразки нового озброєння перевіряють в ДНДІ ВС ОВТ

02.05.2020   11:11Агенцiя

У Державному науково-дослідному інституті випробувань і сертифікації озброєння та військової техніки продовжують перевіряти на відповідність сучасним вимогам новітнє та модернізоване озброєння на потреби Збройних Сил України.

Зокрема, відзначається, що наразі фахівці ДНДІ ВС ОВТ продовжують з дотриманням належних заходів безпеки й епідеміологічної, прискіпливо "тестувати" сім нових (модернізованих) зразків озброєння та військової техніки.

Так, в інтересах Сухопутних військ науковці здійснюють опрацювання результатів нещодавніх вдалих пусків коригованої ракети "Вільха-М", а також випробовують модернізований ДП "Київський бронетанковий завод" танк Т-72АМТ, 120-мм міномет МП-120 та спарену 23-мм установку української модифікації ЗУ-23.
Для потреб Повітряних Сил Збройних сил України проводять льотно-конструкторські випробування дослідного зразка модернізованого фронтового винищувача МіГ-29МУ2 та конструкторські випробування штурмовика Су-25.

В інтересах Військово-Морських Сил України тривають державні випробування берегової версії протикорабельного ракетного комплексу РК-360 МЦ "Нептун" та протикорабельних ракет Р-360.
Зазначається, що поточного року наявні плани випробувань довелося скоригувати, тимчасово зупинивши проведення незначної кількості (близько 15 %) випробувань. Причина загальновідома - запроваджений у країні карантин для недопущення поширення коронавірусу COVID-19, зокрема, й серед особового складу вітчизняного війська.
Тому решта особового складу, що не залучена до проведення практичних випробувань, працює за планами індивідуальної підготовки, а цивільні працівники, які досягли 60-річного віку, виконують роботу дистанційно.

За словами начальника Державного науково-дослідного інституту випробувань і сертифікації озброєння та військової техніки полковника Володимира Башинського головне нині - зберегти життя та здоров’я колективу.

Після завершення встановлених обмежень усі заплановані на цей рік випробування відновлять у повному обсязі.

Чернігівський обласний військовий комісаріат

Останні новини Чернігівщини

Бібліотеки Чернігівщини отримали книгу, на яку чекали по всій Україні

Бібліотеки Чернігівщини отримали книгу, на яку чекали по всій Україні 10:48

Щороку у жовтні більшість країн проводить місяць підвищення обізнаності про рак молочної залози. Цього року до нього долучились і бібліотеки Чернігівщини.

Чернігів: відбулося покладання квітів до братської могили воїнів

Чернігів: відбулося покладання квітів до братської могили воїнів 10:40

У Чернігові у сквері ім.М.Попудренка відбулося покладання квітів до братської могили воїнів, які загинули восени 1943 року під час вигнання нацистських окупантів.

Владислав Атрошенко: Як міський голова я маю зобов’язання тільки перед виборцями

Владислав Атрошенко: Як міський голова я маю зобов’язання тільки перед виборцями 10:17

Будемо відпрацьовувати всі разом, - з таких слів чернігівський міський голова Владислав Атрошенко почав першу після виборів і свого обрання на другий термін щотижневу розширену нараду в Чернігівській міській раді.

Обстановка на кордоні. Офіційно

Обстановка на кордоні. Офіційно 10:06

Протягом минулої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 09:57

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровано на території області за період з 8:00 27 жовтня до 8:00 28 жовтня 2020 року.