Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 2 лютого, 08:30:39

Ще у трьох жителів області лабораторно підтверджено коронавірус

28.04.2020   15:42Агенцiя

Коронавірусну інфекцію лабораторно підтверджено ще у трьох жителів Чернігівської області. Це – медик із Чернігівської міської лікарні № 1, а також жінки з Бобровиці та Носівки.

ПЛР-дослідження було проведено в рамках тестування контактних осіб.

Жінкам із Бобровиці та Носівки діагноз підтверджено референс-лабораторією в Києві. Забір матеріалів для ПЛР-тестування їм робили у Києві, за місцем роботи.

– У всіх хвороба протікає безсимптомно. Вони перебувають на самоізоляції. Проведено епідрозслідування, встановлені контактні особи першої хвилі, їм проведуть ПЛР-тестування, – повідомив голова Чернігівської ОДА Андрій Прокопенко.

Наразі в області 39 випадків коронавірусу.
6 людей одужали. 4 випадки летальні.

Останні новини Чернігівщини

Школи Чернігова відновлюють навчальний процес дистанційно з 2 лютого

Школи Чернігова відновлюють навчальний процес дистанційно з 2 лютого 15:10

З понеділка, 2 лютого, у закладах загальної середньої освіти Чернігова буде відновлено освітній процес з використанням дистанційних технологій. Про це повідомляє начальник управління освіти міської ради Василь Білогура.

Олександра Даниленко здобула другу поспіль медаль Кубка світу 15:05

Вихованка регіонального центру «Інваспорт» Олександра Даниленко продовжує успішні виступи на Кубку світу з пара лижних перегонів, який проходить у місті Якушице (Польща).

У Ніжинській гімназії №14 в найближчі місяці запрацює відремонтований харчоблок 13:36

Під час робочого візиту до району начальник Чернігівської ОВА В'ячеслав Чаус оглянув модернізовану Ніжинську гімназію №14.

Приваблива ціна — і мінус 25 тисяч: на Чернігівщині ошукали покупчиню онлайн

Приваблива ціна — і мінус 25 тисяч: на Чернігівщині ошукали покупчиню онлайн 13:32

Хотіла придбати зарядну станцію, натомість втратила 25 тисяч гривень: поліція Чернігівщини закликає громадян сплачувати за товар тільки після його отримання

Поліція документує наслідки ворожих атак на Новгород-Сіверщині 10:25

Упродовж минулої доби та сьогодні вночі росіяни продовжували атакувати прикордонні громади Чернігівщини. Інформація про постраждалих не надходила.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини