Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 7 березня, 15:24:13

Патрульні виявили водія з ознаками алкогольного сп’яніння, який уже був позбавлений права керування

28.04.2020   09:18Агенцiя

Близько шостої ранку патрульні отримали інформацію, що містом їздить автомобіль Mercedes, водій якого порушує правила дорожнього руху. Заявник у своєму повідомленні вказав державний номерний знак авто.

За деякий час патрульні виявили та зупинили цей транспортний засіб на проспекті Миру.

З’ясувалося, що за кермом перебуває 28-річний чернігівець. Під час спілкування з водієм поліцейські помітили у нього явні зовнішні ознаки алкогольного сп’яніння. Пройти огляд на підтвердження чи спростування факту сп’яніння у встановленому законом порядку громадянин відмовився за присутності свідків.

Під час перевірки особи виявилося, що цей чоловік уже раніше притягався до адміністративної відповідальності за аналогічне правопорушення. Рішенням суду його позбавили права керування транспортними засобами на три роки, і цей термін ще не сплив.
Охоронці порядку склали на водія адмінпротокол за ч. 3 ст. 130 (Керування в стані алкогольного сп’яніння, вчинене двічі протягом року).

Протягом вихідних патрульні виявили та задокументували 6 фактів керування транспортними засобами водіями, які перебували в стані сп’яніння.

Патрульна поліція Чернігівської області

Останні новини Чернігівщини

Грантова підтримка агробізнесу: актуальні програми та особливості їх реалізації на Чернігівщині 10:54

Цього року, як і в попередні, агропромислові виробники Чернігівської області або ж ті, які лише планують реалізувати себе в цій сфері, можуть скористатися державною допомогою. Якою саме – розповів сьогодні на брифінгу в медіацентрі ОВА директор Департаменту агропромислового розвитку ОДА Олег Крапивний.

Соціальний бізнес громади: у Гончарівській ТГ відкрили комунальну пекарню

Соціальний бізнес громади: у Гончарівській ТГ відкрили комунальну пекарню 10:37

Під час робочого візиту в Гончарівську громаду начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус зосередив увагу на проєктах місцевого комунального підприємства.

Незаконна порубка лісу на понад 1 млн грн – судитимуть лісника на Прилуччині 10:03

Прокурорами Прилуцької окружної прокуратури направлено до суду обвинувальний акт стосовно в.о. лісничого районного агролісогосподарства за фактом пособництва незаконній порубці дерев та їх перевезенні, вчиненому за попередньою змовою групою осіб, що спричинило тяжкі наслідки (ч. 5 ст. 27 ч. 4 ст. 246 КК України).

Чернігів будує єдину цифрову освітню екосистему: підписано меморандум із офіційним партнером Google for Education

Чернігів будує єдину цифрову освітню екосистему: підписано меморандум із офіційним партнером Google for Education 10:19

Управління освіти Чернігівської міської ради зробило стартегічний крок у цифровій трансформації галузі — підписано меморандум про співпрацю з офіційним партнером Google for Education в Україні.

Надзвичайні події в області за останню добу 09:47

Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 5 пожеж. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 3 особи постраждали.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини