Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 11 липня, 05:39:28

В області +13 випадків коронавірусу

25.04.2020   15:54Агенцiя

Таким чином, на сьогодні в області 35 підтверджених випадків коронавірусу, з них 2 летальні. 6 пацієнтів одужали і вже виписані з лікарень.

Вчора було прийнято рішення провести ПЛР-дослідження всьому персоналу інфекційного відділення Прилуцької міської лікарні, а також всім іншим медпрацівникам лікарні та членам мобільних бригад, які контактували з хворими на коронавірус.

Завдяки цьому вдалося виявити коронавірус у трьох медичних працівників, які надавали допомогу жінці, яка позавчора померла у Прилуцькій міській лікарні. Вживаємо всіх заходів для недопущення поширення хвороби.

Ще один випадок – коронавірус виявлено у хворого, що був госпіталізований до Прилуцької міської лікарні напередодні. Таким чином, в Прилуках зафіксовано 4 випадки коронавірусу.

Крім того, коронавірус виявлено у шістьох мешканців села Журавка Варвинського району, усі вони контактували із жінкою, яка померла (члени родини, сусіди).

Також коронавірус виявлено у 2-х жителів Варви.

Один випадок коронавірусу є у Мені.

Усім госпіталізованим надається необхідна допомога.

Працівники Чернігівського лабораторного центру проводять епідрозслідування, визначають коло контактних осіб. Першому колу контактів проведуть ПЛР-тестування.

За минулу добу у Чернігівському лабораторному центрі зроблено 124 ПЛР-дослідження.

https://www.facebook.com/andrey.prokopenko.33/posts/3817563414983232?notif_id=1587818646595827&notif_t=notify_me&ref=notif

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині поліцейські скерували до суду справу міжрегіональної організованої злочинної групи, яка створила нарколабораторію промислових масштабів 16:42

Слідчі поліції Чернігівщини завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт щодо членів організованої злочинної групи. Фігуранти створили потужну лабораторію з виготовлення психотропів з подальшим їх збутом оптовими партіями до різних областей України. Злочинний прибуток наркоділків щомісяця сягав понад 25 мільйонів гривень.

Дігтярівський професійний аграрний ліцей здійснює підготовку кадрів для сільського господарства 16:10

Наразі в закладі освіти триває вступна кампанія, а отже кожен випускник дев'ятого або одинадцятого класу може стати учнем цього профтеху.

У Чернігові демонтують ще понад 30 незаконних тимчасових споруд 15:47

На засіданні виконавчого комітету Чернігівської міської ради 9 липня 2025 року погодили рішення комісії з демонтажу тимчасових споруд. Йдеться про 32 об'єкти, які були встановлені без дозвільних документів у різних частинах міста.

У Прилуках поліцейські разом із рятувальниками продовжують проводити профілактичні рейди у місцях відпочинку поблизу водойм 15:07

Інспектори служби освітньої безпеки Прилуцького районного відділу поліції спільно з співробітниками ДСНС проводять профілактичну роботу серед населення, яка спрямована на запобігання нещасним випадкам під час літнього відпочинку біля води.

Поширював злочинний вплив та керував вчиненням злочинів – до 9 років за ґратами засуджено жителя Ніжинського району 14:47

За публічного обвинувачення прокурорів Чернігівської обласної прокуратури вироком Ніжинського міськрайонного суду затверджено угоду про визнання винуватості та визнано винним жителя Ніжинського району у встановленні та поширенні злочинного впливу, втягненні неповнолітнього у протиправну діяльність, незаконному придбанні та зберіганні з метою збуту особливо небезпечного наркотичного засобу, незаконному зберіганні наркотичних засобів без мети збуту, крадіжці та вимаганні (ч. 3 ст. 27 ч. 4 ст. 185, ч. 4 ст. 189, ч. 2 ст. 255-1, ч. 1 ст. 304, ч. 2 ст. 307, ч. 1 ст. 309 КК України).