Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 23 червня, 17:56:01

Взяли участь у понад 680 комісійних перевірках об’єктів водопостачання та водовідведення

25.04.2020   09:03Агенцiя

Спеціалісти Головного управління Держпродспоживслужби в Чернігівській області, котрі працюють у сфері санітарного законодавства, від початку запровадження карантинних обмежень, пов’язаних із недопущенням поширення гострої респіраторної хвороби COVID-2019, у складі комісій перевірили 676 об’єктів водопостачання і 6 – водовідведення.

Суб’єктам господарювання надано 129 рекомендацій щодо усунення виявлених порушень. Відібрана 71 проба питної води із джерел централізованого і децентралізованого водопостачання для проведення досліджень на санітарно-хімічні та мікробіологічні показники. У трьох випадках виявлено відхилення.

Крім того, обстежувались агропродовольчі ринки і продуктові магазини стосовно посилення  дезінфекційного режиму, фасування сипучих продуктів харчування та забезпечення персоналу спецодягом. Загалом перевірено 1818 об’єктів. За результатами перевірок надано 477 рекомендацій щодо усунення порушень.

Також фахівці здійснювали моніторинг забезпечення органами влади на місцях профілактичних та протиепідемічних заходів, в тому числі дотримання обмежувальних вимог і проведення дезінфекції транспортних засобів та приміщень.

У 874 дошкільних, загальноосвітніх навчальних та соціальних закладах області проведено роз’яснювальну роботу у напрямку посилення дезінфекційного режиму під час дії карантинних обмежень.

Останні новини Чернігівщини

Патрульні розшукали водія, який залишив місце автопригоди, він був з ознаками спʼяніння 14:38

21 червня близько 17-ї години, на лінію 102 надійшло повідомлення про ДТП на парковці міського пляжу — водій авто Volkswagen Passat, рухаючись заднім ходом, здійснив наїзд на автомобіль заявниці Skoda Octavia та залишив місце події.

ебайдужість громадян допомогла патрульним виявити нетверезого мотоцикліста 14:16

21 червня ввечері на лінію 102 надійшло повідомлення: на парковці торгового центру на проспекті Левка Лукʼяненка їздить мотоцикліст, ймовірно, напідпитку. На місце направили екіпаж патрульних.

Чернігівщина – серед регіонів, які демонструють найкращі результати у впровадженні програми ментального здоров’я «Ти як?» 13:32

У межах ініціативи першої леді Олени Зеленської «Ти як?» днями відбулося п’ятнадцяте розширене засідання Міжвідомчої координаційної ради з питань охорони психічного здоров’я та надання психологічної допомоги особам, які постраждали внаслідок збройної агресії рф проти України.

У Чернігові відкрили мультиспортивну арену, встановлену за підтримки міста-побратима Аахена 12:45

Понад 500 юних спортсменів Чернігова отримали новий сучасний простір для тренувань. На території веслувальної бази ДЮСШ «Україна» на березі Десни офіційно розпочала роботу мультиспортивна ігрова арена з тренажерним обладнанням, встановлена завдяки підтримці міста-побратима Аахена в межах проєкту Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ).

Мобільність у кризових умовах: 12 позашляховиків Mitsubishi стали на захист життєдіяльності громад завдяки надійному плечу підтримки німецьких партнерів THW 12:17

Завдяки багаторічній співпраці з Німецьким федеральним агентством з надання технічної допомоги Technisches Hilfswerk (THW) прифронтові територіальні громади Чернігівщини, для яких в умовах постійних ворожих атак надійний транспорт є питанням виживання та ефективності, отримали транспортні засоби Mitsubishi L 200 Double cabine GL в кількості 12 одиниць.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини