Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 27 січня, 13:37:45

Аудитори протягом січня – березня поточного року забезпечили відшкодування втрат на суму 14,5 млн грн

23.04.2020   10:34Агенцiя

Фахівці Управління Північного офісу Держаудитслужби в Чернігівській області впродовж січня – березня забезпечили усунення порушень, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів, на загальну суму 14,5 млн грн.

Завдяки належному реагуванню об’єктів контролю на рекомендації державних аудиторів відшкодовано втрат, допущених через неефективні управлінські дії та рішення, на суму 2,2 млн грн, а також упереджено 1,9 млн грн таких втрат.

Правоохоронним органам передано матеріали 9 заходів державного фінансового контролю, за результатами розгляду яких розпочато 6 досудових розслідувань та 1 матеріал долучено до кримінального провадження.

До установ, що допустили порушення бюджетного законодавства, застосовано 21 захід впливу: 11 - попередження про неналежне виконання бюджетного законодавства; 9 - зупинення операцій з бюджетними коштами, 1 – зменшення бюджетних призначень.

За допущені фінансові порушення 41 посадову особу перевірених об’єктів притягнуто до адміністративної відповідальності, 8 осіб – до дисциплінарної та матеріальної відповідальності.

За результатами заходів державного фінансового контролю керівники підприємств, установ та організацій прийняли 22 управлінських рішення.

Останні новини Чернігівщини

Відкрито книжково-інформаційну виставку

Відкрито книжково-інформаційну виставку "У кожному великому селі є свій маленький "Бабин Яр": Голокост на Чернігівщині" 11:17

27 січня у світі відзначається Міжнародний день пам'яті жертв Голокосту. З цієї нагоди у відділі краєзнавства Чернігівської ОУНБ ім. В. Г. Короленка відкрито книжково-інформаційну виставку "У кожному великому селі є свій маленький "Бабин Яр": Голокост на Чернігівщині".

Обстановка на кордоні. Офіційно

Обстановка на кордоні. Офіційно 10:57

Протягом минулої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.

Контррозвідка Служби безпеки України викрила факт розкрадання військового майна

Контррозвідка Служби безпеки України викрила факт розкрадання військового майна 10:43

На Чернігівщині контррозвідники СБУ встановили, що службові особи однієї з військових частин Міністерства оборони України розкрадали військове майно на замовлення представників комерційних структур для подальшої його реалізації на державні підприємства оборонно-промислового комплексу та за кордон.

Щодо захворюваності на ГРВІ та грип. Офіційно

Щодо захворюваності на ГРВІ та грип. Офіційно 10:17

Епідемічна ситуація щодо захворюваності на грип та ГРВІ як в Україні, так і в області відповідає середньорічному рівню для даної пори року.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини