Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 21 вересня, 07:07:16

Аудитори протягом січня – березня поточного року забезпечили відшкодування втрат на суму 14,5 млн грн

23.04.2020   10:34Агенцiя

Фахівці Управління Північного офісу Держаудитслужби в Чернігівській області впродовж січня – березня забезпечили усунення порушень, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів, на загальну суму 14,5 млн грн.

Завдяки належному реагуванню об’єктів контролю на рекомендації державних аудиторів відшкодовано втрат, допущених через неефективні управлінські дії та рішення, на суму 2,2 млн грн, а також упереджено 1,9 млн грн таких втрат.

Правоохоронним органам передано матеріали 9 заходів державного фінансового контролю, за результатами розгляду яких розпочато 6 досудових розслідувань та 1 матеріал долучено до кримінального провадження.

До установ, що допустили порушення бюджетного законодавства, застосовано 21 захід впливу: 11 - попередження про неналежне виконання бюджетного законодавства; 9 - зупинення операцій з бюджетними коштами, 1 – зменшення бюджетних призначень.

За допущені фінансові порушення 41 посадову особу перевірених об’єктів притягнуто до адміністративної відповідальності, 8 осіб – до дисциплінарної та матеріальної відповідальності.

За результатами заходів державного фінансового контролю керівники підприємств, установ та організацій прийняли 22 управлінських рішення.

Останні новини Чернігівщини

7 неповторних парків України, які варто відвідати восени 18:03

Осінь саме та пора, коли хочеться насолодитися яскравими барвами, сонцем, що легко зігріває і природою, яка вабить золотим мотивами. В багатьох містах є чудові парки, де можна відпочити серед такої краси.

Смачні рецепти вихідного дня: 10 страв з кабачків 17:52

Готовьте красивые, сытные и ароматные блюда с фаршем, грибами, овощами, рисом, сыром и творогом.

Міфи про харчування та дієти

Міфи про харчування та дієти 17:49

Диеты Аткинса, Дюкана и Монтиньяка, монодиета, интервальное голодание — о каких только методах по снижению веса и улучшению качества питания мир не слышал за последние годы. Традиционные продукты один за другим признаются вредными, а рекомендации диетологов всё больше противоречат друг другу.

Гороскоп на наступний тиждень 21 - 27 вересня 2020 року

Гороскоп на наступний тиждень 21 - 27 вересня 2020 року 17:00

Тиждень буде досить спокійним, проте 22 вересня Сонце переходить у знак Терези. Це буде проявлятися у занепаді життєвих сил і в бажанні реалізуватися за чужий кошт. Водночас зростає потяг до естетичних задоволень, прагнення до пізнання мистецтва, хочеться творити і створювати красиві речі.