Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 4 червня, 14:41:54

Ніжин: штаб ТЕБ та НС провів позачергове засідання

18.04.2020   11:31Агенцiя

17 квітня під головуванням міського голови Анатолія Лінника відбулось позачергове засідання міської комісії з питань штабу з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

На порядок денний винесено питання щодо заходів протидії поширенню коронавірусної хвороби COVID-19 (у період вихідних і святкових днів) та організації роботи ринків в місті Ніжин (продовольчих, непродовольчих та змішаних).

Присутні члени комісії розглянули постанову № 10 від 16.04.2020 року головного санітарного лікаря України щодо рекомендації заборони роботи ринків.

Обговоривши стан виконання заходів щодо загрози поширення коронавірусу COVID-19 на території Ніжинської міської ОТГ та на виконання рішень позачергового засідання обласної комісії з питань ТЕБ та НС від 15 квітня 2020 року (Протокол №11), комісія вирішила дозволити роботу ринків (продовольчих, непродовольчих та змішаних) на території міста за умови дотримання карантинних обмежень, за умов дотримання рекомендацій Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України щодо питань реалізації фруктів та овочів закладами роздрібної торгівлі харчовими продуктами під час дії карантинних обмежень, а також, в тому числі вимог, що були викладені в протоколі засіданні міської комісії ТЕБ та НС № 6 від 26.04.2020 року.

Серед нових вимог для ринків є: забезпечення кількісного пропускного режиму на свою територію, посилення контролю за виконанням карантинних заходів - засоби захисту (рукавички, маски, захисні окуляри), соціальне дистанціювання.

Керівництво Ніжинського КООПРИНКУ, за власною ініціативою вирішило встановити тривалі вихідні – неділя, понеділок, вівторок та середа (з 19 по 22 квітня включно). Передсвяткові дні – працюють всі.

Ніжинському ВП ГУНП України в Чернігівській області спільно з представниками релігійних громад було рекомендовано забезпечити: максимальне обмеження перебування вірян у храмах під час здійснення богослужінь; богослужіння у святкові дні проводити поза межами храму із використанням аудіовізуальних засобів (за погодженням з священиками храмів, єпархіями); зобов’язувати громадян, що прийшли на богослужіння, перебувати у храмі та біля храму в засобах індивідуального захисту; розміщення в храмах міста плакатів спільного звернення до віруючих; можливість проведення освячення великодніх кошиків безпосередньо на вулицях населених пунктів.

Члени комісії закликають ніжинців у святкові дні залишатися вдома (з 18.04 по 21.04.2020).
«Неможливо вирішити проблему з поширенням коронавірусу, виключно забороняючи працювати тому чи іншому закладу та об’єкту. Карантин закінчиться тільки тоді, коли кожен усвідомить реальну загрозу та буде дотримуватись правил карантинних обмежень. Без самоусвідомлення громадян ніякі заходи не матимуть значення», - зауважив Анатолій Лінник.

Відділ інформаційно-аналітичної роботи та комунікацій з громадськістю виконавчого комітету Ніжинської міської ради

Останні новини Чернігівщини

"Прилуки в часі" 12:36

Прилуки – одне з найдревніших міст України, що розкинулося на мальовничих берегах тихоплинної річки Удай. Воно має багату, славну, героїчну та водночас трагічну історію. Цьогоріч місту виповнюється 935 років.

Ніжин: садочки відновлюють свою роботу з 9 червня

Ніжин: садочки відновлюють свою роботу з 9 червня 12:14

3 червня відбулось позачергове засідання міської комісії з питань техногенно – екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій під головуванням міського голови Анатолія Лінника.

Громадська рада при Чернігівській ОДА провела засідання президії

Громадська рада при Чернігівській ОДА провела засідання президії 12:06

Обговорити питання порядку денного чергового засідання Громадської ради при Чернігівській ОДА та інші важливі питання 3 червня зібралися члени президії.

Кабмін дозволив СБУ з приватним інвестором забудувати житлом третину гектара у Чернігові

Кабмін дозволив СБУ з приватним інвестором забудувати житлом третину гектара у Чернігові 11:34

Кабінет Міністрів погодив надання під будівництво житла військовослужбовцям Служби безпеки ділянки земель оборони площею 0,37 га.

Cтартувала національна естафета

Cтартувала національна естафета "Олімпійський день-2020" 11:14

Чернігів 3 червня першим прийняв національну естафету «Олімпійський день-2020».