Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 12 червня, 23:18:12

Прилуки: новий апарат ШВЛ для міської лікарні

18.04.2020   11:13Агенцiя

Міські лікарні області готуються до прийому хворих на коронавірус. Допомагають в цьому також благодійники, які закуповують обладнання та засоби захисту для медичних працівників, адже тільки разом, об’єднавши свої зусилля ми зможемо здолати цю хворобу.

Для центральної міської лікарні підприємці Анатолій Мирошниченко та Сергій Варнавський подарували апарат штучної вентиляції легень, який допоможе лікарям якісно провести інтенсивну терапію у інфекційному відділенні.

Сьогодні Україна і увесь світ стоять перед викликом. В цей час великий, середній та малий бізнес мають бути соціально відповідальними і об'єднавшись докласти максимум зусиль у боротьбі з бідою. Ми маємо допомогти лікарням, надавши їм необхідне обладнання. Маємо захистити лікарів, адже в теперішній час вони стоять на передовій у боротьбі з недугою. Сьогодні разом з підприємцем Сергієм Варнавським показали приклад, як спільно, об'єднавши наші зусилля можна оперативно вирішувати першочергові завдання. Нам вдалось в найкоротші терміни доставити в Україну і передати до Центральної лікарні Прилук апарат штучної вентиляції легень. Сьогодні весь світ потребує таких апаратів, які є на жаль великим дефіцитом і ми вдячні народному депутату України Валерію Дубілю у сприянні придбання обладнання, яке вже готове рятувати життя людей.- говорить Анатолій Мирошниченко.

Підтримка лікарні у такий особливо час – благородна справа і вдячний жест від підприємців лікарям, гарна спроба допомогти й полегшити працю рятівникам людських життів.

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю міської ради

Останні новини Чернігівщини

У Чернігові презентували поетичну збірку та виставку картин Оксани Рудич 11:56

У Чернігові відбулася презентація нової поетичної збірки "Трансформація" та виставки живопису чернігівки Оксани Рудич, яка є психхологинею у Збройних силах України.

Нічна атака на Чернігівщину: пошкоджено відбудований ліцей та цивільну інфраструктуру

Нічна атака на Чернігівщину: пошкоджено відбудований ліцей та цивільну інфраструктуру 09:48

Цієї ночі ворог масовано атакував селище Михайло-Коцюбинське – 4 вибухи.

Надзвичайні події в області за останню добу 09:39

Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 5 пожеж. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.

Обирати майбутнє свідомо: у Чернігові відбувся Форум кращих практик профорієнтаційної роботи 09:03

У Чернігові 11 червня відбувся Форум кращих практик профорієнтаційної роботи у Чернігівській міській територіальній громаді. Захід об’єднав усіх учасників профорієнтаційного процесу міста: представників освітянської спільноти, учнів та учениць, місцевого бізнесу, партнерських організацій і влади.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини