Карантинний ринок праці
Незважаючи на карантин служба зайнятості працює в штатному режимі, надаючи послуги клієнтам дистанційно.
За цей час, а саме: з 18 березня по 16 квітня, до служби зайнятості подано 683 вакансії від роботодавців, що на 81,3% менше, ніж на аналогічний період минулого року.
Загалом протягом цього періоду в базі даних обласної служби зайнятості їх налічувалося 1,7 тис., що на 67,6% менше, ніж за аналогічний період 2019 року. У порівнянні з відповідним періодом минулого року зменшилася й кількість роботодавців, які співпрацювали з обласною службою зайнятості, - на 60% та становила 698.
За час роботи в умовах карантину Чернігівською обласною службою зайнятості працевлаштовано 771 особу. Крім того, 269 безробітних направлено на громадські та інші роботи тимчасового характеру, 5 безробітних скеровано на професійне навчання. Статус безробітного отримали 3,6 тис. осіб, що у 2,4 разу більше, ніж за аналогічний період минулого року.
Станом на 16 квітня 2020 року в області перебуває 13,6 тис. зареєстрованих безробітних, а це на 23,3% більше, ніж на цю дату торік. З них сільських жителів - 4,7 тис. осіб (на 8,8% більше, ніж на 16.04.2019 року) та 8,9 тис. - жителів міст (на 32,6% більше відповідно).
Останні новини Чернігівщини
Катерина Богатирьова здобула бронзу на Austria Open 2026 з тхеквондо 11:49
Нещодавно у австрійському місті Інсбрук відбулись міжнародні рейтингові змагання з олімпійського тхеквондо Austria Open 2026(G1) у яких взяли участь понад 1600 спортсменів з 35 країн світу.
Ворог намагається завербувати українців для реєстрації російських терміналів Starlink. СБУ застерігає: за це передбачена кримінальна відповідальність 11:45
Служба безпеки України активно протидіє спробам рф завербувати українців для незаконної реєстрації систем Starlink.
Поліція Чернігівщини перекрила два канали збуту наркотиків та психотропних речовин 11:43
У рамках масштабної Всеукраїнської спецоперації Нацполіції «Рубікон» поліцейські припинили діяльність двох каналів збуту наркотиків та психотропів на Чернігівщині. Наркоділків затримано у процесуальному порядку. Поліція вилучила розфасовані партії наркотиків та психотропних речовин.
У профтесі в Куликівці відремонтували укриття та перейшли на очне навчання 11:41
У Куликівському професійному аграрному ліцеї провели офіційне відкриття оновленого сховища. Проєкт реалізували спільними зусиллями Латвії, Бельгії, Шотландії і Канади під керівництвом ГО «Всеукраїнська ліга українських жінок».
Надзвичайні події в області за останню добу 10:31
Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 6 пожеж. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 2 особи постраждали.