Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 24 квітня, 19:15:55

В області більше 5 тисячам працюючих пенсіонерів перераховано пенсії

18.04.2020   09:40Агенцiя

З 1 квітня цього року проведено перерахунки пенсій особам, які продовжують працювати після виходу на пенсію. Відтак, на Чернігівщині збільшено розмір пенсій у зв’язку з урахуванням страхового стажу та заробітної плати 5,2 тисячі громадян.

Середній розмір підвищення — 134 гривні. Пенсіонери, які мають право на підвищення виплат, пенсію в новому розмірі отримають цього місяця.

Перерахунок проведено тим особам, які станом на 1 березня 2018 року набули додаткового страхового стажу 24 місяці, або тим, які не набули такого страхового стажу, але на цю дату пройшло не менше двох років після призначення чи попереднього перерахунку пенсії. Надалі такий перерахунок проводитиметься автоматично щороку з 1 квітня, незалежно від того, звернеться людина чи ні.

Цей стандартний перерахунок стосується винятково тих пенсіонерів, які після виходу на пенсію продовжували працювати, набули страхового стажу, але свого часу не звернулися до Пенсійного фонду. Він проводився з 1 січня 2004 року кожні два роки лише за заявою людини.

Звертаємо увагу, що перерахунки проводяться автоматизовано: звертатися до органів Пенсійного фонду не потрібно. Розмір доплат розраховується індивідуально для кожного пенсіонера за документами, які містяться в пенсійній справі. Виплата перерахованих пенсій, компенсацій, грошової допомоги буде проведена у звичайному порядку через банки або доставлена додому працівниками Укрпошти.

За інформацією пресслужби Головного управління Пенсійного фонду України в Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

Чернігів і Огре підтримують творчий зв’язок: учні мистецьких шкіл обмінялися своїми роботами 11:43

Чернігів і латвійське Огре — міста-побратими, які від початку повномасштабної війни залишаються на постійному зв’язку. Минулого тижня до Чернігова вже вшосте завітав волонтер, диригент і директор мистецької школи Атварс Лакстігала.

 Дві студентки з Ніжина – серед цьогорічних переможців Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

Дві студентки з Ніжина – серед цьогорічних переможців Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика 11:39

За результатами фінального етапу XXVI Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика дві студентки з Ніжина здобули призові місця.

Інклюзивність у дії: служба зайнятості допомогла облаштувати робоче місце для ветерана війни 11:37

Григорій Маханьков – ветеран війни, офіцер, учасник оборони Чернігова, кавалер орденів Богдана Хмельницького та «За мужність».

Чотири садочки Чернігівського району отримали сонячні електростанції від бізнесу 11:36

Комплекти сонячних електростанцій потужністю 25 кВт кожна сьогодні передали в Чернігівський садочок №26 та Новобілоуську громаду.

Надзвичайні події в області за останню добу 11:28

Протягом минулої доби зареєстровано 21 небезпечну подію, а саме: 21 пожежу. Внаслідок цих подій загинула 1 особа.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини