Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 3 квітня, 05:30:24

Служба зайнятості попереджає: не станьте жертвою шахраїв

17.04.2020   10:48Агенцiя

У період дії карантину Чернігівська обласна служба зайнятості надає послуги клієнтам дистанційно. Відтак фахівці періодично телефонують зареєстрованим безробітним та шукачам роботи, які подали заяви на реєстрацію в службі зайнятості, призначення виплати допомоги по безробіттю.

Щоб цією ситуацією не скористалися телефонні шахраї і не спробували, називаючи себе фахівцями служби зайнятості, дізнатися ваші персональні дані, пам'ятайте:

- якщо вам телефонує фахівець служби зайнятості, він обов’язково відрекомендується: назве прізвище та ім’я, посаду, філію;

- він звертатиметься до вас на ім’я та по батькові, оскільки ці дані є в базі служби зайнятості;

- фахівці ніколи не вимагають називати ваші особисті дані. Навпаки – вказують наявні і просять їх підтвердити або скоригувати;

- якщо у названих даних є помилка, не вимагають диктувати правильні, а просять відсканувати чи сфотографувати коректний варіант і надіслати на офіційну електронну адресу центру зайнятості/філії або передати через скриньку для кореспонденції, що розміщена біля входу в центр зайнятості/філію;

- представники служби зайнятості ніколи не просять називати номери банківських карток чи особистих банківських рахунків.

Отже,  щоб не потрапити «на гачок» аферистів, будьте уважні, не втрачайте пильність, спілкуючись телефоном з незнайомцями! Бережіть себе і своє здоров’я!

Чернігівський обласний центр зайнятості

Останні новини Чернігівщини

Захисник із Чернігова, який відкрив бізнес завдяки ветеранським грантам, планує його масштабувати 00:00

На запрошення ветерана, а нині підприємця Євгена Смаги, начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус ознайомився з роботою його бізнесу. У Чернігові чоловік відкрив автомийку «Водолій». Бізнес працює більш ніж пів року.

Продовжується надання матеріальної підтримки власникам житла, пошкодженого внаслідок ударів рф 17:06

2 квітня виконавчий комітет Чернігівської міської ради ухвалив рішення про надання одноразової матеріальної допомоги мешканцям міста, чиє житло постраждало внаслідок російської військової агресії.

Поліцейські Чернігівщини скерували до суду обвинувальний акт щодо організатора каналу збуту зброї та боєприпасів 16:35

Слідчі поліції Чернігівщини завершили досудове розслідування та скерували до суду справу 28-річного чернігівця, який налагодив канал постачання вогнепальної зброї та набоїв в обласному центрі.

У Чернігові вшанували пам’ять усіх загиблих у Війні на Незалежність України 15:58

З нагоди четвертої річниці звільнення Чернігівщини від російських окупаційних військ в обласному центрі відбулися тематичні заходи.

Поліція Чернігівщини встановлює обставини та причетних до булінгу школяра 15:10

В ході моніторингу соцмереж поліцейські виявили відео на якому під час поїздки у шкільному автобусі один з хлопців чинить булінг стосовно іншого школяра.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини