З 18 квітня закривається в’їзд до Новгород-Сіверського району з боку Сумщини
Поліція Чернігівської області разом з рятувальниками, медиками та органами місцевого самоврядування слідкуватимуть за дотриманням обмежень щодо в’їзду-виїзду між областями.
Обмежувальні заходи діють з 8:00 18 квітня до 8:00 21 квітня.
Комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуації вирішила ввести особливий режим пропуску громадян на в’їзді із Сумської області на ділянці дороги Р-65 між містами Новгород-Сіверський – Шостка.
Це пов’язано з тим, що на Сумщині зареєстровано близько 80 випадків зараження коронавірусом, а на Чернігівщині – 11. У Новгороді-Сіверському районі спалаху хвороби не зафіксовано.
Поліція Чернігівської області закликає громадян святкувати Великодні свята вдома та не ризикувати життям і здоров’ям своїх близьких.
Нагадуємо, що відповідно до статті 44-3 КУпАП порушення правил щодо карантину людей тягне за собою штраф до 170 тисяч гривень.
Сектор комунікації поліції Чернігівської області
Останні новини Чернігівщини
Підтримка бізнесу і прикордонних громад Чернігівщини: у Корюківці відбулася зустріч із міністром Віталієм Безгіним 11:04
Учора, у День Державного Прапора України, прикордонну Корюківську громаду відвідали міністр у справах громад, територій та внутрішньо переміщених осіб Віталій Безгін, начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус, Надзвичайний і Повноважний Посол Королівства Бельгія в Україні Люк Якобс та директор Бельгійського агентства з міжнародного співробітництва Enabel в Україні Дірк Депре.
25 серпня: цей день в Україні і світі 08:23
День 1644 Російська агресія - Day 1635 Russian aggression
Патрульні виявили нетверезу водійку під час комендантської години 17:08
Учора під час комендантської години, патрулюючи вулицею Парковою інспектори зупинили автомобіль Mitsubishi ASX.
У Нацполіції завершився тренінг із розвитку якісної ветеранської політики за підтримки Уряду Великої Британії 16:27
У межах реалізації Проєкту «Реформування сектору цивільної безпеки в Україні» за підтримки Уряду Великої Британії відбувся п’ятиденний навчальний тренінг для помічників керівників з питань ветеранської політики в регіонах на тему «Адвокація інтересів захисників і захисниць у діяльності Національної поліції України».
Молодь з малих територіальних громад Чернігівщини отримала ще сім президентських грантів 15:35
Ще сім представників молоді з малих територіальних громад Чернігівської області отримали гранти Президента України. Відповідний Указ №724/2026 Володимир Зеленський підписав 14 серпня.