Повідомлено про підозру: військова прокуратура у Десні викрила факт розтрати державних коштів на суму понад 800 тисяч гривень
15 квітня військовою прокуратурою Деснянського гарнізону Центрального регіону України в рамках досудового розслідування у кримінальному провадженні встановлено наявність достатніх доказів та повідомлено про підозру колишнього начальника фінансово-економічної служби однієї з військових частин.
Установлено, що вказана особа, достовірно знаючи, що ряд військовослужбовців завершили навчання у Навчальному центрі Сухопутних військ ЗСУ та вибули до пунктів постійної дислокації своїх військових частин, продовжувала нараховувати та виплачувати їм грошове забезпечення за рахунок бюджетних коштів військової частини.
Загалом протягом 2016-2017 років, внаслідок своєї протиправної діяльності, офіцером ЗСУ безпідставно перераховано на власні особисті карткові рахунки грошове забезпечення 103 військовослужбовцям, які вже були зняті з грошового забезпечення. Таким чином, державі спричинено збитків на загальну суму 805,6 тис грн.
Санкція ч. 3 ст. 425 Кримінального кодексу України, передбачає покарання у виді позбавлення волі на строк від п’яти до семи років.
Прес-служба військової прокуратури Центрального регіону України
Останні новини Чернігівщини
Протиправно заволодів державними коштами під час ремонту пожежного депо: судитимуть директора підприємства 12:59
Прокурори Прилуцької окружної прокуратури направили до суду обвинувальний акт стосовно директора підприємства, якого звинувачують у заволодінні бюджетними коштами.
У Чернігові поліція спільно з СБУ перекрили канал незаконного продажу зброї та боєприпасів 12:42
У Чернігові поліцейські затримали місцевого мешканця, який налагодив збут автоматичної зброї, боєприпасів та ручних гранат. Зловмиснику загрожує до 7 років позбавлення волі.
Біатлоністки Чернігівщини — бронзові призерки командного заліку чемпіонату України та володарки дев’яти медалей 12:36
З 22 до 28 лютого у селі Тисовець Львівської області відбувся чемпіонат України з біатлону серед ДЮСШ та СДЮШОР.
Надзвичайні події в області за останню добу 10:31
Протягом минулої доби зареєстровано 7 небезпечних подій, а саме: 2 дорожньо-транспортні пригоди та 5 пожеж. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.