Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 11 листопада, 13:08:07

На Чернігівщині на вихідні та святкові дні запроваджуються додаткові обмеження

16.04.2020   17:27Агенцiя

У населених пунктах Чернігівської області на вихідні та у святкові дні з 13:00 18 квітня до 06:00 21 квітня органи місцевого самоврядування запроваджують додаткові обмеження.

Відповідні рекомендації щодо таких дій вони отримали від обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Наразі місцеві органи влади з Нацполіцією та медиками відпрацьовують спільні дії для забезпечення виконання громадянами додаткових обмежень.

У населених пунктах, які визнані спалахами інфекційної хвороби, рекомендовано ввести максимальні обмеження – аж до проведення богослужінь у храмах без участі вірян та відмови від освячення пасок біля храмів.

– Дуже сподіваюся, що жителі області з розумінням сприймуть таке рішення. Адже воно вкрай потрібне для мінімізації ризиків зараження у святкові дні, – зазначив голова Чернігівської ОДА Андрій Прокопенко. – Головна мета всіх додаткових заходів – уникнути сплеску інфекції. Маємо максимально спрацювати так, щоб область і вся країна швидше вийшла з карантину та повернулася до звичайного способу життя.

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації

Останні новини Чернігівщини

Понад 3 мільйони гривень — на підтримку сімей з новонародженими у Чернігові 12:51

Одноразова матеріальна допомога при народженні дитини буде надана ще 105 чернігівкам, які зареєстровані у територіальній громаді міста. Загальна сума виплат — 3 135 000 гривень.

Ніжинські поліцейські затримали підозрювану у вбивстві співмешканця 12:20

Поліцейські встановили, що між співмешканцями виник конфлікт під час спільного вживання алкогольних напоїв. У ході сварки 36-річна жінка ножем завдала потерпілому удар у груди, від якого чоловік помер на місті події.

У Чернігові створено Раду з питань внутрішньо переміщених осіб 11:49

10 листопада 2025 року виконавчий комітет Чернігівської міської ради ухвалив рішення про створення Ради з питань внутрішньо переміщених осіб та затвердження Положення про неї.

Підбито проміжні підсумки реалізації Стратегії з безбар'єрності: Чернігівщина – у трійці лідерів 11:08

Наприкінці минулого тижня Прем’єр-міністерка України Юлія Свириденко провела у Бородянці виїзне засідання Ради безбар’єрності.

єВідновлення: компенсацію за пошкоджене житло отримають ще 22 чернігівця 10:47

Виконавчий комітет Чернігівської міської ради 10 листопада затвердив чергові рішення комісії з розгляду питань щодо надання компенсації за пошкоджені об’єкти нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією рф проти України.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини