Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 1 грудня, 22:54:03

За час карантину фахівці Держпродспоживслужби перевірили понад 2700 закладів торгівлі щодо виконання протиепідемічних вимог

16.04.2020   08:14Агенцiя

Спеціалісти Головного управління Держпродспоживслужби в Чернігівській області разом із представниками органів місцевого самоврядування та Національної поліції у межах своїх компетенцій проводять в області роз’яснювальну роботу та здійснюють нагляд за здійсненням профілактичних і протиепідемічних заходів.

Особлива увага, зокрема, звертається на дотримання дезінфекційного режиму у закладах роздрібної торгівлі, в тому числі забезпечення миючими і дезінфікуючими  засобами, антисептиками для рук, інвентарем для прибирання, спецодягом, засобами індивідуального захисту, на графіки прибирання, наявність встановлення спеціальної позначки із зазначенням  кількості  відвідувачів та дистанції між ними і продажу сипучих продуктів тільки у фасованому вигляді.

За результатами проведених обстежень надані рекомендації, обов’язкові до виконання. У подальшому здійснюється повторний моніторинг їх виконання.

Фахівці Держпродспоживслужби постійно проводять заходи, спрямовані на недопущення поширення інфекції, спричиненої COVID-19,  та убезпечення від неї людей.

Активно ведеться роз’яснювальна робота з населенням, надаються рекомендації по запобіганню поширенню інфікування. Основною передумовою цього є самоізоляція (слід мінімізувати контакти, без нагальної потреби не відвідувати місця масового перебування людей, дотримуватись правил особистої гігієни).

В цілому спеціалістами Головного управління Держпродспоживслужби в Чернігівській області за період введення карантинних обмежень перевірено 2729 закладів роздрібної торгівлі, проведено 2296 бесід, охоплено роз’яснювальною роботою 7822 громадян. Розповсюджувались також тематичні листівки.

Останні новини Чернігівщини

«Розумовські зустрічі»: вперше за участі глави роду Розумовських 13:32

«Розумовські зустрічі» – це зустріч ліриків і фізиків», де поєднуються гуманітарні та технологічні підходи, створюючи особливих дух конференції.

“Барвиста Україна” “Сіверських клейнодів” 12:56

Культура українського народу багатогранна і розмаїта. Кожен регіон має свої звичаї, своє звучання, свою душу. А, разом з тим, українська культура — єдине ціле, в якому різнобарв’я мистецьких традицій складається в єдину картину — в те, що зветься “Барвиста Україна”.

Поліція розслідує обставини ДТП за участю неповнолітніх у Прилуках 12:50

30 листопада близько 18:30 до поліції надійшло повідомлення про ДТП у Прилуках. Поліцейські встановили, що 14-річний хлопець, керуючи автомобілем «Porsche Cayenne», допустив зіткнення з вантажним автомобілем, що перебував на проїзній частині дороги.

Поліція затримала водія, який спричинив смертельну ДТП у Ніжині 12:45

Ніжинські поліцейські затримали водія легковика, який допустив наїзд на двох жінок-пішоходів на пішохідному переході в Ніжині. Внаслідок ДТП одна жінка загинула, а друга зазнала травм.

Інженера з технічного нагляду підозрюють у службовій недбалості зі збитками понад 300 тис. грн

Інженера з технічного нагляду підозрюють у службовій недбалості зі збитками понад 300 тис. грн 12:41

За процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури повідомлено про підозру інженеру з технічного нагляду у службовій недбалості, що спричинило тяжкі наслідки (ч. 2 ст. 367 КК України).

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини