Рятувальники ліквідовують пожежу на торфовищі
14 квітня під час проведення розвідки територій, було виявлено горіння торфу окремими осередками на загальній площі близько 90 га біля с. Смолин Чернігівського району.
Горіння відбувається на глибині 30-40 см.
Впродовж минулої доби ліквідовано пожежу на площі 0,05 га. На гасіння залучено 49 чоловік та 15 одиниць спеціальної техніки, з них від підрозділів обласного Управління ДСНС залучено 34 чоловіки особового складу та 9 одиниць спеціальної техніки, від "Смолинський торфобрикетний завод" філії ДП “Чернігівторф” - 6 одиниць техніки та 15 працівників.
Загрози поширення пожежі на населені пункти та лісові масиви немає. На даний час проводяться роботи щодо обмеження розповсюдження горіння та ліквідації осередків пожежі.
УДСНС України у Чернігівській області
Останні новини Чернігівщини
СБУ повідомила про заочну підозру жителю Чернігівщини, який воює на боці рф 14:21
Служба безпеки зібрала доказову базу на ще одного зрадника, який добровільно перейшов на бік ворога та воює проти Сил оборони.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:58
Протягом минулої доби зареєстровано 1 надзвичайну ситуацію техногенного характеру та 8 небезпечних подій, а саме: 8 пожеж. Внаслідок цих подій загинуло 5 осіб та 3 особи постраждали.
Поліція розслідує обставини смертельної ДТП у Корюківському районі 10:21
5 лютого, близько 14:30, до поліції надійшло повідомлення про те, що на автодорозі Чернігів-Мена-Сосниця-Гремʼяч сталась ДТП.
Внаслідок російських обстрілів на Чернігівщині пошкоджені житлові будинки: поліція документує наслідки ворожих атак 10:19
Ворожа армія вкотре атакувала безпілотниками Чернігівщину.
6 лютого: цей день в Україні і світі 08:46
День 1444 Російська агресія - Day 1444 Russian aggression