Прилуцька поліція встановила причетних до випалювання сухої трави осіб
В Яблунівці Прилуцького району правоохоронці затримали трьох місцевих мешканців, які підпалили суху траву та очерет. Пожежу загасили, однак полум’я встигло знищити чимало зелених насаджень.
В ході проведення перевірки правоохоронці встановили, що до виникнення пожежі причетні троє місцевих чоловіків. Під час свого відпочинку поблизу водойми вони запалити сухий очерет та траву. Згодом вогонь перекинувся на дерева та кущі. Площа випаленого складає близько 3 гектарів.
Порушники притягнуті до відповідальності за статтею 152 Кодексу України про адміністративні правопорушення (порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів).
Стаття передбачає покарання у вигляді накладення штрафу на громадян від двадцяти до вісімдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб, громадян-суб'єктів підприємницької діяльності - від п'ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.
Поліцейські закликають громадян суворо дотримуватися правил пожежної безпеки та не провокувати пожежі в природних масивах.
Не потрібно спалювати суху траву, листя та іншу рослинність. Кожен такий підпал не лише завдає суттєвої шкоди довкіллю, знищуючи живу природу, а й спричинює до інших негативних наслідків, несучи загрозу життю та здоров’ю людей.
Сектор комунікації поліції Чернігівської області
Останні новини Чернігівщини
До уваги водіїв! Тимчасово ускладнено рух по вулиці Воскресенській, 23 08:27
У зв’язку з проведенням аварійно-ремонтних робіт на водопроводі діаметром 100 мм по вулиці Воскресенській, 23, тимчасово ускладнено рух транспорту в зоні виконання робіт.
Повідомлено про підозру “директору” філії агропідприємства, яке окупанти привласнили на Луганщині 08:26
Депутат селищної ради Старобільського району після окупації Луганської області добровільно обійняв посаду директора філіалу агрокомпанії та схиляв колишніх працівників до співпраці з ворожою владою.
25 лютого: цей день в Україні і світі 08:24
День 1463 Російська агресія - Day 1463 Russian aggression
Компенсації для роботодавців від служби зайнятості 15:28
У 2025 році на Чернігівщині завдяки програмам компенсацій за працевлаштування роботу отримали 1028 громадян області. Компенсації від служби зайнятості надано 700 роботодавцям. Їм виплачено 20,8 млн грн.
Зареєструвала ТОВ на окупованій Луганщині та платила податки в бюджет держави-агресора — повідомлено про підозру підприємиці 15:21
За процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури повідомлено про підозру жительці міста Луганськ у фінансуванні тероризму (ч. 1 ст. 258-5 КК України).