Упродовж доби вогнеборці ліквідували 40 пожеж в природних екосистемах
Упродовж минулої доби пожежно-рятувальними підрозділами Управління ДСНС України у Чернігівській області ліквідовано 40 пожеж у природних екологічних системах, з яких 34 загорання сухої трави на відкритих територіях та 6 пожеж настилу в лісі.
Головною причиною їх виникнення послужила необережність громадян у поводженні з вогнем.
Загоряння сухої рослинності на загальній площі понад 150 га ліквідовані на території Бахмацького, Бобровицького, Городнянського, Ічнянського, Козелецького, Коропського, Корюківського, Куликівського, Менського, Прилуцького, Ріпкинського, Срібнянського, Талалаївського та Чернігівського районів, а також поблизу м. Чернігів.
Загорання сухого настилу в лісах загальною площею близько 13 га виникли на територіях Ічнянського, Козелецького, Ніжинського, Носівського та Сновського районів.
Слід зазначити, що з початку року на Чернігівщині через людську недбалість, необережність у поводженні з вогнем, а також внаслідок випалювання сміття й минулорічних залишків сухої рослинності виникло 829 пожеж в природних екологічних системах, з них 16 пожеж у лісах та 5 на торфовищах.
Ще 48 пожеж зареєстровано в житловому секторі громадян, в результаті яких 3 людей загинуло. Вогнем пройдена територія майже 3000 га. Лише завдяки оперативному втручанню вогнеборців пожежі не набули катастрофічних масштабів.
УДСНС України у Чернігівській області
Останні новини Чернігівщини
ТОП 5 послуг для людей з інвалідністю від служби зайнятості 08:55
Протягом січня-листопада 2025 року послугами Чернігівської обласної служби скористалися понад 1,3 тис. людей з інвалідністю.
До суду направлено справу трьох російських командирів, причетних до загибелі 20 людей у Чернігові 08:48
Прокурори Чернігівської обласної прокуратури у порядку спеціального досудового розслідування направили до суду обвинувальний акт стосовно командира 35-ї окремої мотострілецької бригади 41-ї загальновійськової армії Центрального військового округу зс рф та двох підлеглих командирів батальйонних тактичних груп.
На Чернігівщині внаслідок ворожої атаки поранені двоє людей: поліція документує воєнні злочини росіян 08:47
Вчорра вдень російська армія ударила безпілотниками по місту Городня Чернігівського району.
Агентство Enabel передало Чернігівському центру крові нову автівку і допоможе з ремонтом приміщення 08:45
У Чернігові підписали меморандум між ОВА, Бельгійським агентство з міжнародного співробітництва Enabel, Центром крові і підрядником щодо капітального ремонту будівлі Центру. У проєкті також передбачена термомодернізація.
5 грудня: цей день в Україні і світі 08:36
День 1381 Російська агресія - Day 1381 Russian aggression