Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 22 лютого, 01:37:51

На Городнянщині поліція склала протокол на нетверезого водія, що скоїв ДТП

14.04.2020   08:11Агенцiя

Чоловік був добряче напідпитку, тому не впорався з керуванням та злетів з дороги, де його автівка перевернулася. Винуватець автопригоди має сплатити штраф за нетверезе водіння.

Тільки вдалий збіг обставин врятував від трагічних наслідків водія легковика «Москвич-412», який наважився сісти за кермо після добрячої дози алкоголю. Відсвяткувавши Вербну неділю оковитою, чоловік поїхав кататися Городнею. Але під час чергового маневру злетів з дороги і перевернувся.

Група реагування патрульної поліції Городнянського відділу поліції, яка прибула на місце аварії, почала встановлювати обставини автопригоди.

Виразний запах алкоголю без слів пояснив поліцейським, що стало причиною ДТП. Сам порушник травм не постраждав, на відміну від його «Москвича». Під час медогляду водія в Городнянській центральній районній лікарні на стан алкогольного сп'яніння у чоловіка медики констатували 2,4 проміле алкогол.

В такому стані сп’яніння людині важко просто пересуватися, а водій «Москвича» ще й сів за кермо, наражаючи на небезпеку інших учасників руху. Годі вже й казати, що нетверезий водій міг завдати непоправної шкоди пішоходам та автомобілям.

За фактом правопорушення поліцейські склали адміністративні матеріали: постанову за статтею 124 КУпАП (порушення правил дорожнього руху, що спричинило пошкодження транспортних засобів) та адміністративний протокол за частиною 1 статті 130 КУпАП (керування транспортними засобами особами в стані алкогольного сп'яніння).

Водія відсторонено від керування, йому загрожує штраф у розмірі 10200 гривень з позбавленням права керування транспортом на один рік.

Сектор комунікації поліції Чернігівської області

Останні новини Чернігівщини

«Небесна Сотня: Герої першої перемоги у битві, що триває»

«Небесна Сотня: Герої першої перемоги у битві, що триває» 09:45

20 лютого 2014 року в середмісті столиці України загинула найбільша кількість осіб – 48. Їх разом з іншими 54 загиблими та смертельно пораненими учасниками мирних протестів упродовж зими 2013–2014 років і п’ятьма активістами Майдану, які загинули навесні 2014 року, обстоюючи демократичні цінності та територіальну цілісність України, назвали Героями Небесної Сотні.

Відверта розмова про війну і незламність: корюківські школярі зустрілися з ветераном 09:39

До учнів 8 класу Корюківського ліцею №2 завітали поліцейські разом із ветераном російсько-української війни, помічником начальника Корюківського районного відділу поліції з питань ветеранської політики Євгенієм Мотчаним.

Реєстрація пасіки та захист бджіл від отруєння: що треба знати пасічникам-підприємцям Чернігівщини

Реєстрація пасіки та захист бджіл від отруєння: що треба знати пасічникам-підприємцям Чернігівщини 09:35

Сьогодні в межах роботи регіональної платформи «Діалог влади та бізнесу», відбулася онлайн-зустріч, присвячена сфері бджільництва. Зокрема, йшлося про необхідність та переваги реєстрації пасіки та захист бджіл від отруєння.

20 лютого: цей день в Україні і світі 08:30

День 1458 Російська агресія - Day 1458 Russian aggression

ДБР повідомило про підозру двом лісникам на Чернігівщині, які організували незаконні рубки на майже 10 млн гривень

ДБР повідомило про підозру двом лісникам на Чернігівщині, які організували незаконні рубки на майже 10 млн гривень 12:01

Захист державного майна та природних ресурсів є одним із пріоритетів роботи Державного бюро розслідувань. Незаконна вирубка лісу завдає прямої шкоди бюджету й довкіллю, тому кожен такий факт отримує принципову правову оцінку.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини