Жителі громад та представники місцевої влади спільно протидіють поширенню коронавірусу
У період карантину та навантаження на галузь охорони здоров’я суттєву підтримку у боротьбі з небезпекою надають територіальні громади. Їх жителі, підприємці та органи місцевого самоврядування спільними зусиллями протидіють поширенню захворювання.
ОТГ області спрямовують значні суми на заходи із запобігання та протидії коронавірусній інфекції. Водночас, місцеві жителі шиють захисні маски, збирають кошти на придбання необхідних медзасобів.
Зокрема, більше 2 тисяч масок виготовили працівники Менського територіального центру соціального обслуговування. Їх безкоштовно передають соціальним робітникам, своїм підопічним та жителям громади.
У селищі Макошино Менського району також налагоджено виготовлення масок. Матеріали на їх виготовлення надала Менська міська рада.
Місцева влада дбає про своїх жителів. У першу чергу, забезпечує засобами захисту тих, хто підтримує життєдіяльність громади. До прикладу: у Бахмацькому районі на закупівлю засобів індивідуального захисту працівників комунальних служб міста виділено 100 тисяч гривень.
У Крутах та Хорошому Озері Ніжинського району зусиллями місцевої пожежної охорони та сільської ради проводять дезінфекцію вулиць.
До протидії поширення захворювання долучаються спонсори та меценати. Так, для забезпечення медичних працівників Ічнянської ЦРЛ за рахунок спонсорських коштів пошиті 80 костюмів багаторазового використання.
Останні новини Чернігівщини
Компенсації для роботодавців від служби зайнятості 15:28
У 2025 році на Чернігівщині завдяки програмам компенсацій за працевлаштування роботу отримали 1028 громадян області. Компенсації від служби зайнятості надано 700 роботодавцям. Їм виплачено 20,8 млн грн.
Зареєструвала ТОВ на окупованій Луганщині та платила податки в бюджет держави-агресора — повідомлено про підозру підприємиці 15:21
За процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури повідомлено про підозру жительці міста Луганськ у фінансуванні тероризму (ч. 1 ст. 258-5 КК України).
Чим живуть ветерани Чернігівщини: про потреби та точки дотику – з профільною міністеркою 15:20
Наталія Калмикова, міністерка у справах ветеранів України, відвідала Чернігівщину з новим робочим візитом. Сьогодні – в день четвертих роковин повномасштабного вторгнення.
Готовність Чернігівщини до повеней і паводків – на засіданні обласної комісії ТЕБ та НС 15:16
Начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус провів засідання обласної комісії з питань ТЕБ та НС. Основна увага – підготовці до можливої весняної повені. До засідання долучився заступник голови Державної служби України з надзвичайних ситуацій генерал-майор служби цивільного захисту Володимир Демчук.
Чернігівська команда - у п’ятірці найкращих на юніорському чемпіонаті України з легкої атлетики 15:14
З 21 до 22 лютого в Києві відбувся Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед юніорів.