Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 21 вересня, 07:07:10

Піар за рахунок міського бюджету

10.04.2020   10:21Агенцiя

Кажуть, до своєї мети треба йти впевнено, бо ціль завжди виправдовує всі засоби. Особливо тоді, коли йдеш до такої мети, як результат на виборах, а особливо в Україні, та ще й у Прилуках.

До такої мети активно, цілеспрямовано й упевнено крокує міський депутат Євгеній Яценко Яценко Євгеній депутат Прилуцької міської ради, не нехтуючи при цьому жодних засобів її досягнення.
 
Саме в рік виборів, які через коронавірус ще під великим питанням, пан Євгеній став активним дописувачем газети “Град Прилуки” і висвітлювачем міського житття, зокрема його фінансової частини.
 
Воно то й ніби логічно: Є.М.Яценко — голова бюджетної комісії міської ради.
 
Нелогічно інше: складається враження з останніх його публікацій, що не голова комісії, а хазяїн міського бюджету, з доброї волі якого вершаться великі справи в Прилуках.
 
І це вже обурює!
 
Обурює тих, хто дійсно доклав сил, часом і здоров’я, щоб у місті реалізувалися вагомі й дороговартісні проєкти.
 
А тепер конкретно: в одній з газет “Град Прилуки” Є. Яценко сприяє ремонту терапевтичного відділення. Насправді кошти для ремонтних робіт були залучені в місто завдяки депутату міської ради Копачевському В.І., який особисто, разом з міським головою, вів перемовини з на той час народним депутатом Олегом Ляшком. І саме Олег Ляшко домігся виділення коштів з державного бюджету на ці роботи. Безумовно, були залучені фінанси місцевого бюджету. Такою є процедура співфінансування. І виділення грошей для цього — спільне рішення всього депутатського корпусу.
 
Аналогічною є історія з будівництвом західної трибуни на міському стадіоні: допомога О.Ляшка, співфінансування з міського бюджету за підтримки всіх депутатів.
 
А як результат — красиве фото з Є. Яценко у газеті “Град Прилуки” із статтею про його активну участь у справі відновлення міського стадіону.
 
Оскільки схема надійна й не дуже морочлива, Євгеній Миколайович продовжує використовувати її й у публікаціях про власну діяльність у виплаті заробітної плати медпрацівникам (де джерело коштів для нього, мабуть, і досі є невідомим); у придбанні медичного обладнання для урологічного відділення. До речі, його завідувач особисто доклав значних зусиль, щоб саме така апаратура була закуплена для роботи. Єдиний внесок пана Євгенія — це фото з лікарями.
 
Остання публікація Є.М.Яценка в газеті “Град Прилуки” від 08.04.2020 року справляє враження, що він як голова бюджетної комісії взагалі не володіє навіть азами Закону України “Про публічні закупівлі”.
 
Інформація, подана ним у газеті щодо реконструкції будівлі цокольного поверху АТС-4 під центр надання адміністративних послуг по вул.Івана Скоропадського, 102, є неправдивою і не відповідає дійсності.

Пропозиція учасника з найнижчою ціною ПП “Авісталь” відхилена тендерним комітетом не через відсутність у нього крану, як зазначено у статті, а через те, що пропозиція не відповідала кваліфікаційним критеріям, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, та вимогам тендерної документації.

У тендерній пропозиції ПП “Авісталь” тендерним комітетом виявлені серйозні невідповідності, які депутат у своїй статті назвав несуттєвими.

Чи можна назвати несуттєвими такі недоліки:
 -відсутність власної матеріально-технічної бази для проведення ремонтних робіт;
 -техніка орендована у підприємства, яке так само її орендує і за договором оренди не має права передавати його в суборенду;
 -не має у своєму штаті працівників — механіків, водіїв для обслуговування орендованої техніки;
 -надана недостовірна інформація щодо договорів оренди;
 -підсунута довідка про виконання аналогічних договорів, яка не містить інформації про номер та дату аналогічного договору, контактів відповідальної особи Замовників, тобто  не має юридичної сили;
 -та ще й додано скан-копію аналогічного договору, який узагалі не читається (можливо, щоб не зрозуміли, з ким та про що цей договір був укладений);
 -крім того, усупереч вимогам, надано не оригінали, а копії відгуків;
 -запланований учасником термін виконання робіт не вкладається у терміни реалізації проєкту;
 
З повним протоколом тендерного комітету можна ознайомитися у системі PROZORRO.
Ну то як, суттєві чи несуттєві порушення?

Шановний голово бюджетної комісії, чи могли б Ви доручити такому підряднику працювати на такому важливому для міста об’єкті?
 Тендерний комітет у своїй діяльності керується Законом України “Про публічні закупівлі” і не може визнати переможцем Учасника, який не відповідає вимогам.

І Ви як голова бюджетної депутатської комісії повинні знати, що на рішення тендерного комітету може бути подана скарга будь-яким учасником, якщо він вважає рішення тендерного комітету неправомірним. А від ПП “Авісталь” жодних вимог та скарг не надходило. Тобто, рішення тендерного комітету є правильним.
 
Тож вкотре звертаємося до Вас, пане депутате: вивчіть Закон України “Про публічні закупівлі” і ті вимоги, які ставляться перед учасниками.

Наша порада, читайте те, що для Вас пишуть.
 Хочемо звернути увагу правоохоронних органів щодо вжиття заходів до таких “спеціалістів”, які мають відповідати за оприлюднення недостовірної інформації.

Р.S. Перестаньте нарешті піаритися за рахунок міського бюджету!
 Ви постійно подаєте депутатські запити до міської ради щодо виконання тих чи інших робіт, до яких Ви не маєте жодного відношення, оскільки вони виконуються за рахунок міського бюджету (не за Ваші особисті, не за кошти, надані на виконання депутатських повноважень, не за кошти партійної організації).

Прилуцька міська рада

Останні новини Чернігівщини

7 неповторних парків України, які варто відвідати восени 18:03

Осінь саме та пора, коли хочеться насолодитися яскравими барвами, сонцем, що легко зігріває і природою, яка вабить золотим мотивами. В багатьох містах є чудові парки, де можна відпочити серед такої краси.

Смачні рецепти вихідного дня: 10 страв з кабачків 17:52

Готовьте красивые, сытные и ароматные блюда с фаршем, грибами, овощами, рисом, сыром и творогом.

Міфи про харчування та дієти

Міфи про харчування та дієти 17:49

Диеты Аткинса, Дюкана и Монтиньяка, монодиета, интервальное голодание — о каких только методах по снижению веса и улучшению качества питания мир не слышал за последние годы. Традиционные продукты один за другим признаются вредными, а рекомендации диетологов всё больше противоречат друг другу.

Гороскоп на наступний тиждень 21 - 27 вересня 2020 року

Гороскоп на наступний тиждень 21 - 27 вересня 2020 року 17:00

Тиждень буде досить спокійним, проте 22 вересня Сонце переходить у знак Терези. Це буде проявлятися у занепаді життєвих сил і в бажанні реалізуватися за чужий кошт. Водночас зростає потяг до естетичних задоволень, прагнення до пізнання мистецтва, хочеться творити і створювати красиві речі.