Прилуцька поліція притягнула до відповідальності порушника умов самоізоляції
Прилучанин повернувся з-за кордону, але в порушення умов самоізоляції покинув домівку. Правоохоронці оперативно розшукали його та склали адміністративний протокол.
По поверненню в Україну з-за кордону чоловік підписав інформаційну згоду на добровільну самоізоляцію. 8 квітня він її порушив, а відтак поліція склала на нього адмінпротокол за статтею 44-3 Кодексу України про адміністративні правопорушення.
Згідно зі статтею, штраф за порушення санітарних норм та вимог карантинного режиму складає від 17 тисяч до 34 тисяч гривень.
Поліція зауважує, що відносно осіб, які ігноруватимуть карантинні обмеження, правоохоронці вживатимуть заходи адміністративного впливу відповідно до чинного законодавства.
Сектор комунікації поліції Чернігівської області
Останні новини Чернігівщини
6 проєктів Чернігівщини відібрано для фінансування в межах Програми відновлення України III (транш В) 09:43
Заступник Міністра розвитку громад та територій України Олексій Рябикін провів засідання Експертної робочої групи з питань ініціювання, підготовки, супроводження та реалізації спільних з Європейським інвестиційним банком проєктів в рамках
Генеральний секретар НАТО ознайомився з роботою об’єкту енергетики та пункта незламності в Чернігові 09:42
Генеральний секретар НАТО Марк Рютте з офіційним візитом на Чернігівщині. Він оглянув один з енергооб’єктів у регіоні, який зазнав ворожих ударів. Також ознайомився з роботою пункта незламності.
На Чернігівщині поліцейські скерували до суду справу організованої злочинної групи, члени якої організували роботу нарколабораторії промислових масштабів 09:38
Слідчі поліції Чернігівщини під процесуальним керівництвом Чернігівської обласної прокуратури завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт лідеру злочинного угруповання та трьом його спільникам, які виготовляли кілограмові партії психотропів для збуту на території України.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 09:37
Протягом минулої доби зареєстровано 9 небезпечних подій, а саме: 9 пожеж.
5 лютого: цей день в Україні і світі 08:34
День 1443 Російська агресія - Day 1443 Russian aggression