Суд виніс вирок чоловіку, який позбавив життя свою співмешканку
Завдяки наполегливій позиції прокурора Бахмацької місцевої прокуратури відносно 39-річного чоловіка винесено обвинувальний вирок за ч. 1 ст. 115 КК України (умисне вбивство) та призначено покарання у виді 10 років позбавлення волі.
Згідно з вироком суду, чоловік, перебуваючи у стані алкогольного сп’яніння за місцем свого мешкання, під час сварки наніс 42 удари ножем по різних частинах тіла потерпілої. Остання померла на місці події від гострої крововтрати.
До набрання вироком законної сили чоловік перебуватиме під вартою.
Бахмацька місцева прокуратура Чернігівської області
Останні новини Чернігівщини
На Прилуччині поліцейські затримали водія, який скоїв смертельну ДТП та втік з місця події 10:16
Співробітники Прилуцького районного відділу поліції оперативно розшукали 38-річного чоловіка, який скоїв смертельну дорожньо-транспортну пригоду на території Ічнянської громади та залишив місце аварії.
«Нові грані особистості»: у Чернігові відкрили виставку Юрія Соколова 09:38
Днями у Чернігівському обласному художньому музеї імені Григорія Галагана запрацювала персональна виставка Юрія Соколова «Нові грані особистості».
З 10 листопада кілька будинків у Чернігові, які обслуговує АТ «Облтеплокомуненерго», залишаться без гарячої води 09:22
До уваги споживачів АТ «Облтеплокомуненерго»! З 10 листопада по 1 грудня у Чернігові буде тимчасово припинено подачу гарячої води у зв’язку з проведенням робіт на обладнанні теплового пункту.
Президент посмертно відзначив музейницю Марину Гриценко орденом «За заслуги» ІІІ ступеня 08:37
Напередодні Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва Президент України Володимир Зеленський зустрівся з діячами культури.