Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 1 квітня, 19:38:31

Поліцейські інформують: ТОП-3 аварійно-небезпечних ділянок Чернігівської області

06.04.2020   13:45Агенцiя

За поліцейською статистикою, аварії на Чернігівщині найчастіше траплялися у світлий час доби. За видами транспорту учасниками ДТП у 83,5% були легкові автівки, у 10,5% – вантажівки та у 6% мототранспорт.

Так, у 2019 році на території Чернігівської області сталося 2506 дорожньо-транспортних пригод, у яких загинуло 108 осіб та постраждали 727 людей (з них 77 дітей). Всього участю дітей сталося 88 аварій.

Поліція звертає увагу громадян на ТОП-3 ділянок у Чернігівській області, де найчастіше трапляються аварії:

    Автодорога М-01 Київ – Чернігів – Нові Яриловичі (біля села Єрків Козелецького району);
    Автодорога М-02 Кіпті – Глухів – Бачівськ (92 км., поворот на м. Борзна);
    Автодорога Н-27 Чернігів – Мена – Соснця – Грем’яч (біля с. Киселівка Чернігівського району).

Основними причинами аварій були перевищення швидкості, кермування у нетверезому стані, порушення правил маневрування, виїзд на смугу зустрічного руху, порушення ПДР пішоходами, порушення правил проїзду пішохідних переходів, недотримання безпечної дистанції, порушення правил проїзду перехресть.

Правоохоронці склали 2829 протоколів на водіїв, що кермували автівками напідпитку за статтею 130 Кодексу України про адміністративні правопорушення. Таке діяння карається штрафом (10200 гривень за перше таке порушення, 20400 — за повторне, 40800 — якщо допустив його втретє) та позбавленням водійських прав.

Сектор комунікації поліції Чернігівської області

Останні новини Чернігівщини

На Новгород-Сіверщині поліцейські відсторонили від керування нетверезого водія, рівень алкоголю в крові якого у 17 разів перевищував допустиму межу 12:40

Днями у м. Семенівка Новгород-Сіверського району поліцейські викрили 47-річного водія, який керував транспортом у стані сильного алкогольного сп’яніння (3,44 проміле).

Не подавав декларації протягом двох років – судитимуть заступника директора комунального закладу 12:19

Прокурорами Козелецької окружної прокуратури направлено до суду обвинувальний акт стосовно заступника директора одного з комунальних закладів Чернігівського району за фактом неподання суб’єктом декларування декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування (ст. 366-3 КК України).

Від «Власної справи» до відшкодування збитків через війну: якою державною підтримкою може скористатися бізнес Чернігівщини 11:37

Наразі в Україні діє низка державних програм, спрямованих на підтримку підприємництва. При цьому прифронтові регіони, зокрема й Чернігівщина, мають певні переваги порівняно з іншими територіями.

З 1 квітня починається прийом заяв на зарахування дітей до 1-го класу закладів освіти міста Чернігова 11:14

Заява, встановленого зразка, про зарахування дитини до 1-го класу закладу освіти, за яким закріплена територія обслуговування, на якій проживає (перебуває) ця дитина, подається одним із батьків дитини (з пред'явленням документу, що посвідчує особу заявника) особисто до 29 травня 2026 року.

Підірвав навчальну гранату в багатоповерхівці: чернігівські поліцейські затримали хулігана 10:42

Поліцейські Чернігівського райуправління поліції затримали 52-річного містянина, який вчинив хуліганські дії із застосуванням навчальної гранати.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини