Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 1 жовтня, 16:43:04

Затверджені Правила поводження на вулицях та в громадських місцях на території м. Прилуки

03.04.2020   09:40Агенцiя

1 квітня відбулося позачергове засідання виконавчого комітету Прилуцької міської ради у ході якого були розглянуті питання порядку денного, що стосувалися різних сфер життєдіяльності громади.

З метою запобігання поширенню хвороби на території м.Прилуки, ураховуючи значне поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19, члени виконкому затвердили Правила поводження на вулицях та в громадських місцях на території м. Прилуки під час карантину. Правила регулюють питання особливого порядку проведення профілактичних, протиепідемічних та інших заходів на вулицях та громадських місцях, визначають норми поведінки населення та суб’єктів господарювання.

У ході роботи були внесені доповнення до рішення виконавчого комітету міської ради від 17 березня 2020 року №83 „Про тимчасове зупинення роботи об’єктів загального користування, розташованих у місті Прилуки”. Прийняли рішення дозволити роботу суб'єктам господарювання, які здійснюють діяльність у сфері перукарських послуг, за умови:

- здійснення попереднього запису клієнтів, який виключає виникнення скупчення людей та дотримання санітарно-гігієнічних норм;

- встановити ємкості з антисептичними засобами, які мають дозатори для обробки рук;

- забезпечити роботу персоналу в захисних масках та гумових рукавичках, які необхідно замінювати кожні 2 години;

- створити умови для дотримання правил особистої гігієни персоналом, забезпечити їх в достатній кількості милом, антисептиками, захисними масками, рукавичками;

- забезпечити проведення регулярного (кожні 3 години) провітрювання, вологого прибирання приміщень закладу, обладнання, ручок вхідних дверей тощо із застосуванням миючих і дезінфікуючих (хлорвмістних та спиртовмісних) засобів;

- після закінчення зміни забезпечити проведення генерального прибирання;

- розмістити в доступних для відвідувачів місцях пам'ятки, плакати з рекомендаціями щодо профілактики захворювань населення на распіраторну інфекцію COVID-19;

- визначити відповідальну особу за проведенням заходів щодо недопущення розповсюдження в закладі респіраторної інфекції COVID-19.

Також члени виконкому ухвалили рішення з інших питань порядку денного:
    Про затвердження форм для розрахунку тарифів на послуги з поводження з побутовими відходами (вивезення та очищення рідких нечистот;
    Про пайовий внесок замовників на розвиток інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста;
    Про розірвання договору про тимчасове користування місцем розміщення виносної зовнішньої реклами;
    Про розміщення зовнішньої реклами;
    Про надання статусу дитини-сироти ;
    Про встановлення опіки та призначення опікуна над дитиною .

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 167 нових випадків COVID-19

Виявлено 167 нових випадків COVID-19 16:24

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 1 жовтня в області зафіксовано 167 нових випадків COVID-19.

Впродовж минулої доби вогнеборці ліквідували 4 пожежі

Впродовж минулої доби вогнеборці ліквідували 4 пожежі 14:19

Протягом минулої доби на території Чернігівської області виникло 4 пожежі, з яких 2 у житловому секторі громадян, 1 в природних екологічних системах, 1 на об'єкті.

Анатолій Гунько:

Анатолій Гунько: "Якісна освіта – це перепустка в життя для підростаючого покоління" 14:11

Освіта – одне з найболючіших питань нашого сьогодення. Але якщо поставити собі за мету, то можна вирішити навіть найбільш складні проблеми, впевнений кандидат в народні депутати України по виборчому округу №208, правозахисник та засновник громадської організації "Правозахист плюс" Анатолій Гунько.

Родина з 3-х осіб потрапила в лікарню після вживання відварених та підсмажених грибів зеленушок

Родина з 3-х осіб потрапила в лікарню після вживання відварених та підсмажених грибів зеленушок 12:56

ДУ «Чернігівський обласний лабораторний центр Міністерства охорони України» повідомляє про випадок отруєння дикорослими грибами в м. Городня.

Все, що треба знати про нові правила голосування. ВІДЕО 12:49

25 жовтня в Україні – місцеві вибори! Вони відбуваються кожні п'ять років, а інколи – частіше. Проте цього разу вибори проводитимуть за новими правилами, які дуже відрізняються від звичних.