Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 12 лютого, 05:17:01

Упродовж минулого тижня надзвичайники врятували 3 особи та 299 разів залучались до ліквідації пожеж, надзвичайних подій

30.03.2020   15:40Агенцiя

Упродовж минулого тижня з 23 по 30 березня щоденно в підрозділах Управління ДСНС України у Чернігівській області перебувало на цілодобовому чергуванні 192 чоловіки особового складу та 59 одиниць спеціальної техніки.

Вогнеборцями ліквідовано 280 пожеж, 2 з яких виникли на об'єктах різних форм власності, 39 в житловому секторі громадян, 3 на транспорті, 233 в природних екологічних системах, з них 2 загоряння торфу, 231 займання сміття, сухої трави, очерету, стерні та настилу в лісі, а також 3 інші. Надзвичайники врятували 3 людей, з яких 2 дитини. Разом з тим, нажаль у с. Макіївка Носівського, с. Рижки Коропського, с. Кобижча Бобровицького районів та м. Чернігів у вогні загинули 4 особи.

Фахівці групи піротехнічних робіт та підводного розмінування Аварійно-рятувального загону спецпризначення 10 разів залучалися до знешкодження виявлених у Чернігівському (тричі), Прилуцькому (двічі), Ічнянському, Корюківському та Ріпкинському районах вибухонебезпечних предметів. Знищено у встановленому порядку 139 боєприпасів, з них 106 артилерійських снарядів калібром 32, 37, 45 57, 85 та 152 мм, 2 мінометні міни калібром 82 мм та 120 мм, 1 ручну гранату РГД-33 та 30 підривників до артилерійських снарядів.

Крім того, підрозділи оперативно-рятувальної служби Чернігівщини двічі залучалися до проведення робіт по демеркуризації приміщень у м. Чернігів та смт Варва, а також сім разів для надання допомоги громадянам і проведення інших невідкладних робіт.

З метою попередження розповсюдження інфекційних захворювань, рятувальниками Управління ДСНС України у Чернігівській області проводились профілактично-роз’яснювальні заходи серед населення. Спеціальними автомобілями ДСНС, обладнаними гучномовними пристроями двічі на день транслювалися аудіозвернення із закликами щодо дотримання санітарно-гігієнічних норм і правил, спрямованих на запобігання зараженню коронавірусом COVID-19.

28 березня лабораторно підтверджено випадок захворювання мешканця с. Комарівка Борзнянського району на коронавірус COVID-19.

Для проведення невідкладних робіт щодо протидії поширення небезпечної інфекційної хвороби оперативно були задіяні відділення радіаційного та хімічного захисту Аварійно-рятувального загону спецпризначення та особовий склад Борзнянського районного сектору і пожежно-рятувального підрозділу Управління ДСНС України у Чернігівській області. Рішенням позачергового засідання обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій встановлено особливий режим в'їзду на територію карантину та виїзду з неї громадян і транспортних засобів. На двох контрольно-пропускних пунктах від ДСНС несуть цілодобове чергування 4 чоловіки особового складу.

Упродовж 28 березня фахівцями відділення радіаційного та хімічного захисту у складі чотирьох чоловік особового складу на спеціальному транспорті оброблено 12 об'єктів інфраструктури.

УДСНС України у Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

 На Чернігівщині поліцейські скерували до суду справу організатора та двох його спільників, які вчиняли підпали ресторанів в Чернігові

На Чернігівщині поліцейські скерували до суду справу організатора та двох його спільників, які вчиняли підпали ресторанів в Чернігові 19:57

Поліцейські Чернігівщини завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт щодо організатора та двох його спільників, які скоїли підпали ресторанів в Чернігові.

Енергостійкість бізнесу в дії…

Енергостійкість бізнесу в дії… 16:55

Кафе «Городок» у прифронтовому Новгороді-Сіверському — приклад того, як родинна справа розвивається навіть у непрості часи. Наприкінці минулого року кафе зробило важливий крок уперед — розширило послуги з приготування їжі завдяки гранту за програмою «Власна справа», яку адмініструє державна служба зайнятості.

Бронза чемпіонату України: Вікторія Прачик — серед призерок юніорських змагань з лижних гонок 13:47

З 05 до 09 лютого у селі Яворів Львівської області проходив Чемпіонат України з лижних гонок серед юніорів, юніорок та молоді (U-23).

Щорічні та одноразові виплати для родин полонених та звільнених з полону

Щорічні та одноразові виплати для родин полонених та звільнених з полону 13:44

Українцям, які перебували у полоні, або ж родинам тих, хто досі залишається у російській неволі держава надає соціальну, правову та фінансову підтримку. Нижче розповідаємо про виплати, які можуть отримати звільнені з полону та родини полонених.

Історія матері-одиначки, яка відкрила бізнес у Чернігові завдяки грантовій програмі «Власна справа»

Історія матері-одиначки, яка відкрила бізнес у Чернігові завдяки грантовій програмі «Власна справа» 12:54

Відкрити бізнес з нуля в наш час – завдання не з легких. А для матері-одиначки, яка сама відповідає і за дитину, і за завтрашній день, це може здаватися майже неможливим.