Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 19 листопада, 01:16:42

Прокуратура вимагає повернути державі земельну ділянку історико-культурного призначення

27.03.2020   07:43Агенцiя

Прокуратура Чернігівської області звернулася до Куликівського районного суду з позовом в інтересах держави про визнання недійсним наказу Держгеокадастру, скасування запису про реєстрацію та повернення земельної ділянки історико-культурного призначення.

Прокуратурою з’ясовано, що у липні 2018 року обласним Держгеокадастром, в порушення вимог Земельного кодексу України, за рахунок земель історико-культурного призначення державної власності, відведено у приватну власність громадянина земельну ділянку площею 0,12 га для індивідуального садівництва.

Із спеціально уповноваженим органом у сфері охорони культурної спадщини прийняття такого рішення не погоджувалося.
Зазначене стало підставою для позову.

Довідково: за даними Департаменту культури і туризму, національностей та релігій Чернігівської облдержадміністрації зазначена земельна ділянка знаходиться в адміністративних межах Горбівської сільської ради Куликівського району області в межах пам’ятки археології місцевого значення «Ледань» ІІ тис. до н.е., ХІІ-ХІІІ ст., затвердженої рішенням виконкому Чернігівської обласної Ради народних депутатів від 28.07.1987.


Прес-служба прокуратури Чернігівської області

Останні новини Чернігівщини

Бібліотеки Чернігівщини розвивають цифрову грамотність: відбулися онлайн-тренінги для координаторів Хабів цифрової освіти 11:13

У Чернігівській області триває системна робота з розвитку цифрової грамотності населення. Протягом двох тижнів відбулися два п’ятиденні онлайн-тренінги для координаторів Хабів цифрової освіти – бібліотекарів, які щодня допомагають мешканцям громад опановувати цифрові навички, користуватися сервісами та впевненіше почуватися в інформаційному суспільстві.

Троє вчителів із Чернігівщини потрапили до короткого списку національної премії «Вчитель року 2025» 11:11

Троє педагогів із Чернігівщини стали фіналістами національної премії Goncharenko Centre’s Teachers Award, за результатами якої буде обрано «Вчителя року 2025». До короткого списку увійшли Світлана Петренко із Чернігова, Оксана Махлай із села Шатура, Ніжинського району та Яна Сташенко із Ніжина.

Народовладдя в дії: громади мають затвердити Статути до кінця 2026 року – підсумки вебінару від “Спілки Ініціатив Чернігівщини” 11:07

13 листопада відбувся вебінар "Статути територіальних громад: впровадження форм участі в контексті законодавства про народовладдя", організований об'єднання «Спілка Ініціатив Чернігівщини» спільно з Чернігівською ОВА.

Чернігівські поліцейські затримали двох підозрюваних у наркоторгівлі з партією «закладок» 11:04

Оперативники Чернігівського районного управління поліції затримали двох 33-річних місцевих мешканок, які підозрюються у розповсюдженні особливо небезпечних психотропних речовин шляхом «закладок».

На Чернігівщині внаслідок російських атак загинули дві жінки: поліція документує злочин росії 10:49

Сьогодні вночі російська армія завдала низку ударів безпілотниками по місту Городня Чернігівського району.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини