Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 4 березня, 12:52:39

Вогнеборці під час ліквідації пожежі врятували 19-річну дівчину

24.03.2020   07:47Агенцiя

23 березня о 04:16 до Служби порятунку "101" у Носівському районі надійшло повідомлення про пожежу приватного житлового будинку, що у с. Ясна Зірка.

За викликом до місця пригоди оперативно прибули рятувальники 17-го Державного пожежно-рятувального посту м. Носівка У ДСНС України у Чернігівській області та вогнеборці пожежної команди підприємства "Агропрогрес" з с. Степові Хутори.

На той момент в одній із кімнат будинку відбувалося горіння та щільне задимлення. Рятувальники під час проведення розвідки у апаратах захисту органів дихання та зору, виявили та вивели з небезпечної зони 19-річну онучку господарки будинку. Дівчина не постраждала й від госпіталізації відмовилася.

Спільними діями вогнеборців пожежу о 04:39 було локалізовано, а о 06:20 остаточно ліквідовано. Вогнем знищено перекриття на площі 10 кв.м, пошкоджено покрівлю та майно господарки.

Причиною виникнення загоряння послужило порушення правил пожежної безпеки при експлуатації нагрівальної печі, зокрема впритул до неї знаходились спалимі речі, які згодом і зайнялися.

УДСНС України у Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

Перебої з електроенергією, а «Жу-жу shop» у Ніжині стабільно працює

Перебої з електроенергією, а «Жу-жу shop» у Ніжині стабільно працює 11:19

А це тому, що підприємиця Оксана Труш скористалася програмою «Енергопідтримка для ФОП», за якою отримала безповоротну фінансову допомогу від держави. Каже: «Я намагаюся використовувати кожну можливість, аби бізнес працював. Кошти пішли на закупівлю пального – і це на сьогодні дієва підтримка для підприємців».

Ветерани поліції Чернігівщини вибороли призові місця на спортивних змаганнях 10:14

Днями відбувся Всеукраїнський турнір зі стронгмену «Сильні України». Серед 280 учасників – ветерани поліції Чернігівщини: помічник начальника поліції Чернігівщини з ветеранської політики Вадим Довгошей та ветеран-спецпризначенець Антон Душко.

Надзвичайні події в області за останню добу 10:13

Протягом минулої доби зареєстровано 1 небезпечна подія, а саме: 1 пожежа.

4 березня: цей день в Україні і світі

4 березня: цей день в Україні і світі 09:11

День 1470 Російська агресія - Day 1470 Russian aggression

Протиправно заволодів державними коштами під час ремонту пожежного депо: судитимуть директора підприємства 12:59

Прокурори Прилуцької окружної прокуратури направили до суду обвинувальний акт стосовно директора підприємства, якого звинувачують у заволодінні бюджетними коштами.