Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 16 березня, 19:43:45

Правоохоронці затримали посадовця, якого підозрюють в незаконній оборудці з державним лісом

21.03.2020   10:00Агенцiя

Співробітники Управління стратегічних розслідувань та слідчі ГУНП в Чернігівській області за вимагання грошей у підприємця «на гарячому» затримали одного з директорів райагролісництв. Досудове розслідування триває під процесуальним керівництвом прокуратури Чернігівської області.

Як встановили правоохоронці, директор одного з комунальних підприємств Чернігівської обласної ради відповідно до Статуту міг вільно розпоряджатися коштами та майном підприємства.

Користуючись службовим становищем, чоловік отримав неправомірну вигоду від фізичної особи-підприємця. Посадовець повідомив підприємцю, що відпуск деревини буде здійснювати за умов надання йому неправомірної вигоди з розрахунку 100 грн. за 1 м кубічний відпущеної лісопродукції. В обмін на що бізнесмен зміг укласти договір на постачання лісопродукції за надміру вигідними умовами.

Правоохоронці провели чотири санкціоновані обшуки та затримали посадовця в порядку ст. 208 КПК України.

На даний час посадовцю повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 368 КК України.

Досудове розслідування триває в рамках кримінального провадження, відкритого за ознаками частини 3 статті 368 Кримінального кодексу України. Одержання неправомірної вигоди службовою особою карається позбавленням волі на строк від п’яти до десяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, з конфіскацією майна.

За матеріалами Управління стратегічних розслідувань

Останні новини Чернігівщини

Ветеран війни з Прилуччини повернувся до роботи завдяки підтримці служби зайнятості

Ветеран війни з Прилуччини повернувся до роботи завдяки підтримці служби зайнятості 14:10

Після демобілізації з лав ЗСУ та повернення до цивільного життя ветеран війни з Прилуччини Валентин Соляник отримав нову можливість для професійної реалізації. Знайти роботу йому допомогли фахівці служби зайнятості у співпраці з місцевим роботодавцем.

Поліцейські Чернігівщини викрили групу зловмисників, які у СІЗО налагодили шахрайську схему заволодіння грошовими коштами громадян

Поліцейські Чернігівщини викрили групу зловмисників, які у СІЗО налагодили шахрайську схему заволодіння грошовими коштами громадян 13:06

Слідчі поліції Чернігівської області за оперативного супроводу обласного управління стратегічних розслідувань, відділу протидії кіберзлочинності, співробітників Державної установи «Чернігівський слідчий ізолятор» та СБУ, під процесуальним керівництвом Чернігівської обласної прокуратури припинили діяльність злочинного угрупування, яке налагодило шахрайську схему із заволодіння грошима громадян.

У січні-лютому 2026 року місцеві бюджети Чернігівщини поповнились на 1,9 мільярдів гривень податків та зборів 12:36

У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області повідомили, що до місцевих бюджетів усіх рівнів Чернігівської області за січень-лютий 2026 року надійшло 1,9 млрд грн від сплати податків і зборів.

Надзвичайні події в області за останню добу 10:03

Протягом минулої доби зареєстровано 14 небезпечних подій, а саме: 14 пожеж. Внаслідок цих подій загинула 1 особа.

16 березня: цей день в Україні і світі

16 березня: цей день в Україні і світі 08:17

День 1482 Російська агресія - Day 1482 Russian aggression

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини