Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 11 лютого, 05:15:56

За минулу добу органами внутрішніх справ Чернігівської області розкрито

20.09.2012   11:22Агенцiя

За минулу добу органами внутрішніх справ області розкрито 19 злочинів, з них: 1 шахрайство, 6 крадіжок індивідуального майна, 1 факт нанесення тілесних ушкоджень, 5 фактів вилучення наркотиків, 1 факт вилучення зброї, 1 факт збуту підакцизних товарів, 1 факт незаконних операцій з металобрухтом, 1 факт навмисного пошкодження майна, 1 факт незаконного вилову риби, один інший злочин.

На автодорогах області сталась 4  ДТП, внаслідок  яких  4  особи загинуло, 1 особа  травмована.

На території області виникла 1 пожежа.

За порушення громадського порядку в Чернігівській області складено 178 адмінпротоколів, з них: 16 - за дрібне хуліганство, 113 - за розпиття горілчаних виробів в громадських місцях.

Співробітниками ДАІ області за управління автотранспортом у стані алкогольного сп'яніння затримано 30 водіїв, складено 193  адмінпротоколи  за порушення правил безпеки дорожнього руху.

Останні новини Чернігівщини

В Чернігівському районі під час пожежі загинули троє людей: поліція розслідує обставини трагедії

В Чернігівському районі під час пожежі загинули троє людей: поліція розслідує обставини трагедії 14:50

9 лютого до поліції надійшло повідомлення про пожежу в одному з домоволодінь в селищі Ріпки Чернігівського району.

У Чернігові викрито групу медиків, які оформлювали фіктивну непридатність до служби

У Чернігові викрито групу медиків, які оформлювали фіктивну непридатність до служби 14:47

На Чернігівщині поліцейські скерували до суду справу організованого злочинного угруповання медиків, які налагодили корупційну схему ухилення від мобілізації

Надзвичайні події в області за останню добу 11:43

Протягом минулої доби зареєстровано 1 надзвичайну ситуацію та 7 небезпечних подій, а саме: 6 пожеж та 1 іншу подію. Внаслідок надзвичайної ситуації та небезпечних подій загинули 4 особи.

У 2025 році ПРООН допомогла Чернігівщині розчистити майже 14 тисяч тонн завалів 11:42

У минулому році розчистити майже 14 тисяч тонн завалів допомогла Чернігівщині Програма розвитку ООН (ПРООН). Організація за фінансування Уряду Японії провела демонтаж пошкоджених будівель, розчищення територій і сортування відходів у трьох громадах області. Зокрема, було охоплено 57 локацій в Чернігівській, Іванівській та Куликівській ТГ. При цьому демонтовано 46 будівель і розчищено 11 громадських просторів.

10 лютого: цей день в Україні і світі

10 лютого: цей день в Україні і світі 08:48

День 1448 Російська агресія - Day 1448 Russian aggression

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини