У Чернігівській міській раді запроваджені додаткові заходи на період карантину
Чернігівська міська рада працює, запровадивши додаткові заходи захисту від потенційно можливого зараження як для співробітників, так і для відвідувачів.
Ранкова нарада та засідання виконкому міської ради, які відбулися сьогодні, вперше проходили з дотриманням маскового режиму. Приклад іншим показав чернігівський міський голова особисто. Маски будуть обов'язкові для тих співробітників, хто контактує з відвідувачами, а також для учасників зібрань.
На початку першого засідання Владислав Атрошенко повідомив про організацію роботи міської ради. З 52 штатних працівників її апарату 29 відправлені у відпустки, 23 – на роботі.
- Зараз ми показуємо приклад усім громадянам: пробуємо працювати у масках, і просимо усіх громадян максимально з розумінням і відповідально дотримуватися всіх правил під час таких загрозливих умов. Зрозуміло, що так незручно, але все-таки потрібно дотримуватися всіх правил і обмежень задля мінімізації розповсюдження коронавірусу, - звернувся міський голова до присутніх і мешканців міста.
При вході у приміщення міської ради стоять стіл та стілець, де відвідувачі можуть зачекати, коли до них вийде той, до кого їм необхідно звернутися. Крім того, тим, хто у справах проходить до приміщення, черговий безконтактним способом вимірює температуру.
Прес-служба Чернігівської міської ради
Останні новини Чернігівщини
Надзвичайні події в області за останню добу 10:00
Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортна пригода, 5 пожеж. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 1 особа постраждала.
26 лютого: цей день в Україні і світі 08:59
День 1464 Російська агресія - Day 1464 Russian aggression
Анатолій Миколайович Степаненко із Срібнянської громади — Герой України. Посмертно. 16:44
Найвище звання та орден «Золота Зірка» присвоїв своїм Указом Президент Володимир Зеленський. Документ підписаний 24 лютого 2026 року, в четверту річницю повномасштабної війни.
П’ятнадцять років ув’язнення: на Чернігівщині суд виніс вирок обвинуваченому у сексуальному насильстві щодо власної малолітньої доньки 16:13
Ніжинський міський суд Чернігівської області виніс вирок обвинуваченому у сексуальному насильстві щодо його доньки. Чоловік проведе за гратами 15 років.
На Чернігівщині росіяни продовжують атаки мирного населення: поліцейські задокументували воєнний злочин 15:22
Вчора ввечері росіяни поцілили дроном по території домогосподарства в одному з сіл Новгород-Сіверського району – поранення зазнав неповнолітній хлопчик, який в цей час був на подвір’ї. Дитину госпіталізували до лікарні.