Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 2 лютого, 18:52:31

Університет купив пікап Volkswagen за півтора мільйона

18.03.2020   11:21Агенцiя

Чернігівський національний технологічний університет 11 лютого за результатами тендеру замовив ТОВ «Автомир» комерційний автомобіль за 1,53 млн грн. Про це повідомляється у системі «Прозорро».

Цьогоріч поставлять білий повнопривідний пікап Volkswagen Amarok Volcano 3.0 V6 TDI 2019 року випуску з дизельним двигуном об’ємом 3 л потужністю 224 к. с. і 8-ступеневою коробкою-автоматом. Гарантійний строк становить чотири роки або 120 тис км пробігу.

У салоні «КарпатиАвтоцентр» такі автомобілі продають по $58 603, або 1,52 млн грн.

Автомобіль вантажопідйомністю майже в тонну має круїз-контроль, клімат-контроль, передній та задній парк-пілоти з камерою заднього виду, навігаційну систему, регульовані сидіння з підігрівом та подушки безпеки водія і переднього пасажира, функцію голосового керування мультимедійними системами, багатофункціональне шкіряне кермо тощо.

Додатково передбачено кришку вантажного відсіку FullBox Omsa Line, зимові шини, бокові підніжки і додатковий до наявного комплект із чотирьох легкосплавних дисків.

Ціна угоди на 5% нижча від очікуваної вартості закупівлі в 1,60 млн грн.

Конкурентами були інші дилери ТОВ «Престиж-Авто», ТОВ «КарпатиАвтоцентр», ТОВ «Автосоюз» і ТОВ «Автодом Харків» із такими ж автомобілями Volkswagen Amarok.

Столичний «Автомир» належить Михайлу Басію, Артему Григоряну, Юрія Непомнящому та директору Олександру Нестеренку.

http://nashigroshi.org/2020/03/18/universytet-kupyv-pikap-volkswagen-za-pivtora-mil-yona/

Останні новини Чернігівщини

Фіктивне навчання для відстрочки: поліція Чернігівщини викрила групу зловмисників, які організували корупційну схему ухилення від мобілізації 17:22

Поліцейські викрили злочинну групу у складі завідувачів навчальних кафедр та викладача одного з вишів у Чернігові, які організували корупційну схему для отримання відстрочки від мобілізації чоловікам призивного віку.

156 немовлят народилося у Чернігові за перший місяць 2026 року

156 немовлят народилося у Чернігові за перший місяць 2026 року 17:19

Протягом січня 2026 року в КНП «Чернігівський пологовий будинок» народилося 156 дітей: 70 хлопчиків та 86 дівчаток.

На Чернігівщині дві прикордонні громади затвердили нові статути

На Чернігівщині дві прикордонні громади затвердили нові статути 17:01

До 1 січня 2027 року всі територіальні громади України мають ухвалити або оновити свої статути відповідно до змін у Законі України «Про місцеве самоврядування в Україні»

Поліція розслідує обставини пожежі в Чернігівському районі 14:40

Вночі 1 лютого до поліції надійшло повідомлення, що у селі Михайло-Коцюбинської селищної громади Чернігівського району в будівлі центру соціальної адаптації сталася пожежа. Вогонь знищив покрівлю та пошкодив стіни.

Віденська класика у Чернігові: оркестр «Філармонія» виступив під дирегуванням Юрія ЯнкаА 14:37

1 лютого 2026 року Чернігівський обласний філармонійний центр приймав особливого гостя.