Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 8 липня, 12:45:48

За насильство над начальником патруля двоє «строковиків» відповідатимуть в суді

17.03.2020   13:16Агенцiя

Військовою прокуратурою Чернігівського гарнізону Центрального регіону України завершено досудове розслідування у кримінальному провадженні за обвинуваченням військовослужбовців строкової служби однієї з військових частин, дислокованої на Чернігівщині.

Установлено, що 09.02.2020 вказані військовослужбовці строкової служби, перебуваючи у черговому приміщенні на в'їзді до військового стрільбища, будучи патрульними, перебували в стані алкогольного сп’яніння. Виявляючи не задоволення обґрунтованими зауваженнями начальника патруля, вони застосували по відношенню до нього насильство, спричинивши тілесні ушкодження.

Дії обвинувачених кваліфіковані за ч. 4 ст. 405 КК України, як заподіяння тілесних ушкоджень начальнику, у зв`язку з виконанням ним обов`язків з військової служби, вчиненого групою осіб, в умовах особливого періоду, крім воєнного стану.

Санкція ч. 4 ст. 405 КК України передбачає обом правопорушникам покарання у виді позбавлення волі на строк від 5 до 10 років.

Прес-служба військової прокуратури Центрального регіону України

Останні новини Чернігівщини

Завершено масштабне відновлення гімназії №34 11:23

У Чернігові завершилися масштабні ремонтні роботи в гімназії №34, яка зазнала пошкоджень під час повномасштабного вторгнення російської федерації в Україну у 2022 році.

Крістіна Опанасенко - бронзова призерка кубку Європи з дзюдо серед юніорів 10:40

З 05 до 06 липня в чеській Празі відбувся кубок Європи з дзюдо серед юніорів.

На Чернігівщині коштом держави буде модернізовано харчоблоки ще у двох ліцеях 09:47

У Чернігівському ліцеї № 1 та Гончарівському імені героя АТО Дмитра Степанченка невдовзі розпочнуться роботи з модернізації харчоблоків.

Стрільці з Чернігівщини здобули нагороди на чемпіонаті України 09:35

У період з 26 червня до 04 липня у Вінниці відбувся літній чемпіонат України зі стрільби кульової.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини