Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 15 грудня, 17:02:58

На Чернігівщині не зареєстровано жодного випадку захворювання на коронавірус

17.03.2020   10:44Агенцiя

Проте через поширення коронавірусу у світі, до мене як голови ОДА, звертаються люди із запитаннями наскільки готові медзаклади області до боротьби з вірусом.

Інформую:

У лікарнях області є:
258 апаратів, які забезпечують штучну вентиляцію легень, в тому числі 40 для дітей.
У міських лікарнях Чернігова: 20, з них 5 – для дітей.
В обласній дитячій лікарні: 22,
В обласній лікарні для дорослих: 36 + один транспортний.
Усі інші апарати – у медичних установах по всій області.

В залежності від ситуації, вони можуть бути переміщені туди, де буде більша потреба.
В найближчий час закупимо ще додаткові дихальні апарати.

По інформації закладів охорони здоров’я, на сьогоднішній ранок у них в наявності біля шести тисяч масок та півтори тисячі комплектів індивідуального захисту.

Ще 220 тисяч масок отримано областю з державного резерву і в найближчий час вони будуть розподілені по закладам.

На підприємстві з пошиття костюмів біозахисту замовили додатково 4,5 тисячі захисних костюмів.

Якщо буде необхідно, додаткові засоби захисту та медичне обладнання будуть закуплені за кошти резервного фонду.

Слід пам’ятати головне – ефективна протидія поширенню коронавірусу напряму залежать від нашої з вами свідомості.

Варто цілком серйозно та відповідально ставитись до карантинних обмежень та чітко їх дотримуватися.

Адже самоізоляція та виконання всіх гігієнічних вимог суттєво знизять ризик поширення коронавірусу в нашій області та країні.


Голова Чернігівської ОДА Андрій Прокопенко



 







 

Останні новини Чернігівщини

Місцеві бюджети Чернігівщини у січні-листопаді поточного року поповнились на 10 мільярдів гривень податків та зборів 12:37

Головне управління ДПС у Чернігівській області інформує, що до місцевих бюджетів усіх рівнів Чернігівської області за січень-листопад 2025 року надійшло 10 млрд грн від сплати податків і зборів. Із загальної суми до обласного бюджету спрямовано 1,4 млрд грн, решту коштів отримали бюджети територіальних громад.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:06

Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 4 пожежі. Внаслідок цих подій 3 особи постраждали.

Виставка картин «Герої серед нас» 10:04

У Чернігівській ОУНБ імені Софії та Олександра Русових експонується виставка картин «Герої серед нас» української мисткині, членкині Національної спілки художників України Тетяни Сосуліної (у дівоцтві – Байда-Усенко).

Дружина ветерана отримала грант від держави та відкрила у Чернігові магазин DUNA 10:01

Відомий український бренд DUNA тепер у Чернігові. Фірмовий магазин цієї торгівельної мережі нещодавно відкрила у самому центрі міста дружина ветерана Юлія Богорад.

На Чернігівщині росіяни вдарили безпілотниками по місту Городня 09:54

Сьогодні вдень російська армія завдала ударів по місту Городня Чернігівського району.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини