Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 11 листопада, 10:18:41

Заступник голови Чернігівської ОДА Андрій Подорван відвідав із робочою поїздкою Куликівський район

14.03.2020   11:31Агенцiя

Спільно із головою Куликівської ОТГ Наталією Халімон Андрій Подорван ознайомився із роботою місцевого ЦНАПу, який запрацював торік завдяки співпраці об’єднаної громади та Програми «U-LEAD з Європою».

Наразі ЦНАП надає 94 види послуг у центральному офісі, в селах Салтикова Дівиця, Вересоч, Горбове, Орлівка є віддалені робочі місця – надаються 60 послуг. Наразі є пропозиція забезпечити на базі ЦНАПу консультації працівників «Чернігівгазу» та «ЕНЕРА-Чернігів», для чого у ЦНАПі можуть виділити окремі робочі місця.

Також Андрій Подорван відвідав опорну школу – Куликівський заклад загальної середньої освіти I-III ступенів, яка за останні роки суттєво покращила умови для навчання дітей. Так, за інформацією директора школи Ольги Труш, до ремонту навчального закладу залучались кошти місцевої громади, Державного фонду регіонального розвитку, ПРООН, грантової програми Кусаноне (Японія), спільного проєкту з Естоінєю, а також кошти спонсорів та місцевих підприємців.

– У 2019-му завершено повну термодернізацію навчального закладу, вартість робіт – 6,1 мільйона гривень. З них за рахунок ДФРР – 5,5 мільйона гривень, решта – внесок Куликівської ОТГ. Покращились умови навчання дітей та є економія енергоресурсів, – прокоментував заступник голови ОДА.

Були обговорені перспективні проєкти, які стосуються даного навчального закладу, зокрема по програмі «Спроможна школа» та за рахунок субвенції для розвитку STEM-освіти.

Крім того, Андрій Подорван відвідав комунальний заклад «Куликівський центр культури, дозвілля і творчості». Наразі громада готує проєкт на повну реконструкцію закладу. Готується проєктно-кошторисна документація, яка включатиме ремонт даху, фасадів, заміну вікон, вентиляції та протипожежної системи, внутрішні роботи, враховуючи заміну стільців у залі. Цей проєкт планують подати на конкурс ДФРР на 2021 рік.

У Куликівській РДА Андрій Подорван провів нараду з головою райдержадміністрації Петром Єрком та керівником апарату Антоніною Вересоцькою щодо забезпечення виконання в районі заходів з протидії та поширенню коронавірусної інфекції, роботи медичної галузі.

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації

Останні новини Чернігівщини

На Прилуччині поліцейські затримали водія, який скоїв смертельну ДТП та втік з місця події 10:16

Співробітники Прилуцького районного відділу поліції оперативно розшукали 38-річного чоловіка, який скоїв смертельну дорожньо-транспортну пригоду на території Ічнянської громади та залишив місце аварії.

«Нові грані особистості»: у Чернігові відкрили виставку Юрія Соколова 09:38

Днями у Чернігівському обласному художньому музеї імені Григорія Галагана запрацювала персональна виставка Юрія Соколова «Нові грані особистості».

З 10 листопада кілька будинків у Чернігові, які обслуговує АТ «Облтеплокомуненерго», залишаться без гарячої води 09:22

До уваги споживачів АТ «Облтеплокомуненерго»! З 10 листопада по 1 грудня у Чернігові буде тимчасово припинено подачу гарячої води у зв’язку з проведенням робіт на обладнанні теплового пункту.

Президент посмертно відзначив музейницю Марину Гриценко орденом «За заслуги» ІІІ ступеня 08:37

Напередодні Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва Президент України Володимир Зеленський зустрівся з діячами культури.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини