Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 25 вересня, 14:18:04

Ніжин: щотижнева оперативна нарада при міському голові

11.03.2020   09:44Агенцiя

10 березня відбулась щотижнева оперативна нарада під головуванням міського голови Анатолія Лінника.

Традиційно на нараді було заслухано відділ з питань діловодства та роботи зі зверненнями громадян про стан виконавської дисципліни та доручень міського голови, а також обговоренні звіти керівників відділів та управлінь і плани роботи на поточний тиждень.

Начальник сектора з питань прийому громадян і звернень Ірина Назаріна проінформувала, що за минулий тиждень надійшло 88 звернень від жителів міста. Заяви стосувалися надання матеріальної допомоги, ремонту доріг, благоустрою та прибирання територій, соціального захисту дітей тощо.

Генеральний директор КНП «Ніжинська центральна міська лікарня імені Миколи Галицького» Олександр Костирко поінформував про стан загальної епідеміологічної ситуації на території м.Ніжина упродовж минулого тижня. На гострі респіраторні захворювання захворіло 329 осіб, з них 231 дитина, на ГРИП - 6 осіб. Олександр Михайлович повідомив, що міська лікарня підготовлена до прийому хворих на коронавірус, також проводяться закупки на необхідне медичне обладнання. Головний лікар запевнив, що перенаправлень хворих на коронавірус з інших міст не буде, кожна лікарня приймає хворих до територіальної приналежності.

Міський голова Анатолій Лінник наголосив на дотриманні у медичних закладах карантинного режиму, на забезпеченні медичного персоналу індивідуальними засобами захисту. Анатолій Валерійович звернув увагу керівників управлінь та відділів виконавчих органів на дотриманні правил профілактики інфікування та поширення коронавірусу, особливо в освітніх закладах міста. Доручив начальнику управління освіти Станіславу Крапив’янському визначити відповідальну особу за проведення профілактичних заходів у кожній освітній установі.

Під час наради обговорили організацію пропускного режиму на території міської лікарні. Міський голова Анатолій Лінник доручив головному лікарю провести розрахунки на встановлення шлагбаума та забезпечення чергування.

Очільник міста надав доручення головному лікарю комунального некомерційного підприємства «Ніжинський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» Оксані Калініченко терміново закупити безконтактні термометри для всіх сімейних амбулаторій.

Міський голова Анатолій Лінник звернув увагу присутніх на те, що зараз проводяться обрахунки по зниженню тарифів на пасажирські перевезення в міському громадському транспорті у зв’язку із зниженням вартості пального. Буде підготовлено проектне рішення.

Анатолій Валерійович наголосив, що при обстеженні закріплених за посадовими особами вулиць міста на предмет дотримання їх жителями, а також підприємствами, установами, закладами та організаціями усіх форм власності санітарного утримання територій, забезпечення чистоти і порядку в місті звертати увагу на рекламну продукцію, яка розміщена на електроопорах.

Відділ інформаційно-аналітичної роботи та комунікацій з громадськістю виконавчого комітету Ніжинської міської ради

Останні новини Чернігівщини

У Чернігівській ОДА обговорили проєкт Регіонального плану управління відходами

У Чернігівській ОДА обговорили проєкт Регіонального плану управління відходами 12:41

У четвер, 24 вересня відбулося засідання робочої групи щодо розробки проєкту Регіонального плану управління відходами у Чернігівській області, яке провів заступник голови Чернігівської ОДА Олександр Савченко.

Прилуки: нагороджено переможців літературного конкурсу

Прилуки: нагороджено переможців літературного конкурсу "Місто моє" 12:33

З нагоди відзначення 935-ї річниці міста Прилуки відділом культури і туризму міської ради спільно з Прилуцькою центральною бібліотекою імені Любові Забашти запроваджено літературний конкурс «Місто моє».

З 28 вересня Ніжин переходить до

З 28 вересня Ніжин переходить до "помаранчевої" зони 12:25

У четвер, 24 вересня Держкомісія з ТЕБ і НС встановила нове епідемічне зонування з 28 вересня, Ніжин та Носівський район перейшли у "помаранчеву" зону, в області не залишилося "червоних" зон.

Щоб навчання довше тривало в звичайному режимі, в Чернігові посилять запобіжні заходи в навчальних закладах

Щоб навчання довше тривало в звичайному режимі, в Чернігові посилять запобіжні заходи в навчальних закладах 12:22

З огляду на те, що з початком осені збільшується інтенсивність обміну інфекціями, до яких тепер додався і небезпечний ковід, у Чернігові посилять застережні заходи у школах і дитячих садочках. Таке розпорядження керівнику управління освіти дав чернігівський міський голова Владислав Атрошенко на щотижневій розширеній нараді в Чернігівській міській раді 24 вересня.

Обстановка на кордоні. Офіційно

Обстановка на кордоні. Офіційно 12:18

Протягом минулої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.