Спостерігається позитивна статистика виконання рішень судів та інших органів
«Створені Міністерством юстиції України ефективні процеси виконання рішень захищають сторони договору від його невиконання. Органи державної виконавчої служби, стверджуючи законні права та інтереси громадян, використовують правові механізми, щоб утвердити у суспільстві принципи судочинства», - зазначила Ірина Свистун, начальник Північно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Суми), до складу якого увійшли обласні юстиції Полтавщини, Сумщини та Чернігівщини.
Так, з початку 2020 року працівниками органів державної виконавчої служби Північно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Суми) станом на 1 березня загалом:
- стягнуто 3,5 мільйона гривень заборгованості по заробітній платі, зокрема у Чернігівській області – 932 тисячі гривень.
- стягнуто 90 мільйонів гривень аліментів, у тому числі у Чернігівській області – 23,9 мільйона гривень.
- фактично виконано 17,7 тисячі виконавчих документів на суму 84,1 мільйона гривень, з яких у Чернігівській області – понад 5,2 тисячі документів на суму 25,4 мільйона гривень.
- cтягнуто 23,3 мільйона гривень при виконанні виконавчих документів про стягнення до бюджету, зокрема у Чернігівській області – 4,8 мільйона гривень.
Останні новини Чернігівщини
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 14:46
Протягом минулої доби зареєстровано 9 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 8 пожеж. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.
Інвестиція в дитинство: як мікрогрант допоміг розвитку освітнього центру «Ідея» 10:33
«Ідея» – найбільший приватний заклад позашкільної освіти в Ніжині, який являє собою безпечне, комфортне та сучасне середовище для навчання та розвитку дошкільнят і школярів.
Погоджено виплати чернігівцям, житло яких постраждало внаслідок останніх ударів рф, на суму понад 2 млн грн 10:31
Рішеннями виконавчого комітету Чернігівської міської ради від 15 січня погоджено чергові виплати власникам пошкоджених квартир і приватних житлових будинків унаслідок останніх ударів російської федерації по території міста Чернігова.
15 січня: цей день в Україні і світі 08:27
День 1422 Російська агресія - Day 1422 Russian aggression
Алія-Беатріс та Арес: якими рідковживаними іменами називали дітей на Чернігівщині у 2025 році 14:40
Українці дають життя, обирають імена та вірять, що кожна реєстрація народження зміцнює націю й наповнює віру в майбутнє реальним змістом.