Упродовж минулої доби рятувальники ліквідували 14 загорянь сухої рослинності
Спалювання громадянами сухої трави, сміття та залишків рослинності на присадибних ділянках, а також необережність у поводженні з вогнем під час перебування на відкритих територіях призводить до виникнення пожеж, що поривами вітру швидко розповсюджуються на значні площі, а іноді й житлові будинки й споруди різного призначення.
Лише упродовж минулої доби вогнеборцями підрозділів Управління ДСНС України у Чернігівській області ліквідовано 14 загорянь сухої рослинності на відкритих територіях у восьми районах області.
Загальна площа, пройдена вогнем склала понад 47 га.
Також дві пожежі виникло в житловому секторі громадян, в результаті чого пошкоджено житловий будинок.
УДСНС України у Чернігівській області
Останні новини Чернігівщини
У Чернігові презентували результати освітнього проєкту «Професії майбутнього» 12:29
27 березня у мейкерському просторі Peremoha Lab при Національному університеті «Чернігівська політехніка» відбувся медіа-день, під час якого студенти та студентки політехніки презентували результати освітнього проєкту «Професії майбутнього».
Виставка фотокартин «Доторки до душі» Ксенії Лучистої 12:26
25 березня в Мистецькій вітальні Чернігівської ОУНБ імені Софії та Олександра Русових відбулася презентація виставки світлин на полотні «Доторки до душі» фотографки Ксенії Лучистої.
Власна справа у 21: історія молодого підприємця Едуарда Довбаха 12:23
Сучасна українська молодь дедалі частіше доводить: успіх не приходить випадково — його створюють наполегливістю, сміливістю та вірою у власні сили. Саме таку історію має 21-річний підприємець із Коропа Едуард Довбах, який, скориставшись державною підтримкою, зміг перетворити свою ідею на реальний бізнес.
Реабілітація, спорт, власна справа: які можливості доступні для ветеранів Корюківщини та Новгород-Сіверщини 12:03
Як ветерану відкрити бізнес, пройти реабілітацію або звернутися за необхідною медичною допомогою? Про ці та інші послуги, доступні для захисників Чернігівщини, говорили днями на зустрічі в Корюківській РВА.
На Ніжинщині поліцейські затримали підозрюваного у збуті наркотиків 11:59
Носівські оперативники задокументували декілька фактів збуту наркотичних засобів, до яких причетний мешканець одного із сіл Ніжинського району. Зловмисника затримали, йому загрожує до 10 років позбавлення волі з конфіскацією майна.