Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 31 березня, 20:39:19

Запровадження системи НАССР у закладах соціального обслуговування Чернігівщини

06.03.2020   09:46Агенцiя

Семінар-нарада за участю керівників закладів соціального обслуговування та представників Держпродспоживслужби області щодо запровадження системи управління безпечністю харчових продуктів пройшов у Департаменті соціального захисту населення обласної державної адміністрації.

Звертаючись до присутніх, його керівник Олег Русін наголосив на актуальності проведення навчання, оскільки в кожній інтернатній установі системи соціального захисту населення є харчоблоки. І щоденне приготування їжі для підопічних має відбуватись із дотриманням відповідних вимог. Тож згідно з  чинними нормативними актами необхідно забезпечити підготовку матеріалів щодо процесу впровадження в закладах, де здійснюється харчування, постійно діючих процедур, заснованих на принципах системи аналізу небезпечних факторів та контролю в критичних точках (НАССР).

Начальник Головного управління Держпродспоживслужби в Чернігівській області Юрій Павлішен у презентативній формі ознайомив керівників інтернатних закладів із законодавчою базою у сфері безпечності харчових продуктів і основними аспектами впровадження системи НАССР. Він також докладно розповів про основні етапи реєстрації потужностей харчоблоків установ, алгоритм здійснення їх аудиту та інспектування і окрему увагу звернув на відповідальність, передбачену за невиконання вимог законодавства стосовно запровадження системи аналізу ризиків, небезпечних чинників і контролю критичних точок. Крім того, обговорювались проблемні моменти співпраці з операторами ринку, які постачають до інтернатних установ продукти харчування.

НАССР – це надійність, безпечність, здоров’я людей та інвестиції у майбутнє, зазначив Юрій Павлішен, підбиваючи підсумки семінару-наради. Його учасники отримали відповіді на численні запитання стосовно впровадження системи НАССР.

Під час навчання також не залишилась поза увагою тема коронавірусу, зокрема йшлося про методи профілактики цього небезпечного захворювання і його поширення на території України, в тому числі на Чернігівщині.

Останні новини Чернігівщини

Щодо захворюваності на ГРВІ та грип. Офіційно

Щодо захворюваності на ГРВІ та грип. Офіційно 15:13

Епідемічна ситуація щодо захворюваності на грип та ГРВІ як в Україні, так і в області відповідає середньорічному рівню для даної пори року.

Упродовж минулої доби рятувальники здійснювали заходи з ліквідації 23 пожеж в екосистемах

Упродовж минулої доби рятувальники здійснювали заходи з ліквідації 23 пожеж в екосистемах 15:08

Загальна площа, пройдена вогнем склала понад 61 га. Причиною виникнення зазначених пожеж послужила необережність громадян у поводженні з вогнем.

Одноденний заробіток  - на потреби лікарні. У Коропській громаді назбирали майже 207 тисяч гривень

Одноденний заробіток - на потреби лікарні. У Коропській громаді назбирали майже 207 тисяч гривень 12:12

Працівники апарату Коропської селищної ради запропонували підтримати районну лікарню, аби медики мали достатньо спецодягу, якщо доведеться лікувати хворих. Вони ініціювали перерахувати на потреби закладу одноденний заробіток. Про це пишуть на сайті громади.

Ніжинський лісгосп створив 87 гектарів нового лісу

Ніжинський лісгосп створив 87 гектарів нового лісу 12:03

Посадці передувала кропітка праця: заготівля лісового насіння, його обробка, відбір та збереження у спеціальних холодильних камерах, вирощування високопродуктивних сіянців, очистка ділянок та підготовка ґрунту.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини