Поліція затримала работоргівця
Відділ боротьби зі злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми, під процесуальним керівництвом прокуратури області припинив діяльність групи з транснаціональними зв’язками, яка протягом тривалого часу вербувала жінок для роботи в борделях ЄС.
Поліцейські відділу боротьби зі злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми, ГУНП в Чернігівській області здійснювали супроводження кримінального провадження, за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого частиною 2 статті 149 Кримінального кодексу України (торгівля людьми).
В рамках даного кримінального провадження правоохоронці здійснювали документування злочинного угрупування, до якого увійшли громадяни України та ЄС.
Під час спроби переправки до ЄС групи жінок було затримано іноземця в порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України. В подальшому буде вірішуватися питання щодо обрання міри запобіжного заходу всім учасникам групи.
Згідно із чинним законодавством, работоргівцям загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від від п’яти до дванадцяти років з конфіскацією майна.
Триває досудове розслідування.
Сектор комунікації поліції Чернігівської області
Останні новини Чернігівщини
Отримано чергову партію генераторів для посилення енергетичної стійкості 16:14
Чернігівська територіальна громада отримала партію генераторів для посилення енергетичної стійкості міста. 17 генераторів потужністю від 50 до 200 кВт будуть розподілені між підприємствами критичної інфраструктури та соціальними об’єктами громади.
Поліцейські Чернігівщини нагадують громадянам правила безпечного відпочинку біля водойм 15:33
Інспектори ювенальної превенції спільно з поліцейськими водної поліції Чернігівщини провели профілактичний захід поблизу водойм у Чернігові.
Від 100 тисяч на старті до 2,5 мільйона гривень на розвиток: програма «Власна справа» оновлює можливості для підприємців 15:12
Про нові умови отримання грантів, зміни в законодавстві та практичні питання участі у програмі «Власна справа» говорили під час чергової зустрічі в межах платформи «Діалог влади та бізнесу».
У Чернігові завершено заміну ділянки тепломережі на вул. М. Загривного 14:28
Випробування на міцність тепломережі по цій вулиці цьогоріч не пройшли — щорічна перевірка тиском виявила витік.
Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за добу 13:58
Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 8 пожеж.