Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 15 травня, 20:48:35

9 років позбавлення волі: вирок суду військовослужбовцю за умисне вбивство на території військового об’єкту

04.03.2020   15:38Агенцiя

4.03.2020 року завершено судовий розгляд у кримінальному провадженні за обвинуваченням військовослужбовця Бобровицького районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки у вчиненні умисного вбивства співслужбовця.

Публічне обвинувачення здійснювалось військовою прокуратурою Чернігівського гарнізону Центрального регіону України.

Резонансний випадок трапився на території військового об’єкту 09.08.2019 року.

Установлено, що о 22 год. 40 хв. між двома військовослужбовцями – старшим сержантом та старшиною ЗСУ в розташуванні збірного пункту Чернігівського об’єднаного територіального центру комплектування та соціальної підтримки, виник словесний конфлікт з образами особистого характеру.

Один з військовослужбовців, старший сержант ЗСУ, передбачаючи суспільно-небезпечні наслідки у свого вчинку умисно наніс співслужбовцю один удар ножем в область грудної клітки, внаслідок чого потерпілий помер на місці.

04.03.2020 Деснянським районним судом м. Чернігова обвинуваченого визначено винним у вчиненні злочину, передбаченого ст. 115 Кримінального кодексу України. За умисне вбивство злочинцю призначено покарання у виді 9 років позбавлення волі.

Цивільний позов потерпілої на суму 500 тис. грн. суд задовольнив в повному обсязі.

Прес-служба військової прокуратури Центрального регіону України
 

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні події в області за останню добу 10:48

Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 4 пожежі.

СБУ та Нацполіція ліквідували міжрегіональне наркоугруповання, яке збувало психотропи у трьох регіонах України

СБУ та Нацполіція ліквідували міжрегіональне наркоугруповання, яке збувало психотропи у трьох регіонах України 10:37

Служба безпеки спільно з Національною поліцією викрили та припинили діяльність міжрегіонального наркоугруповання, учасники якого організували збут психотропних речовин через Телеграм-канали та мережу так званих «закладок» у різних регіонах України

На Чернігівщині через російські атаки постраждали мати з дитиною: поліція документує наслідки 10:33

Упродовж доби росіяни продовжували обстрілювати Чернігівську область. Внаслідок атак постраждали двоє мешканців Городнянської громади Чернігівського району, 45-річна жінка та її 13-річна донька

Гуманітарна місія «Проліска» запустила безкоштовний маршрут у Ніжинському районі

Гуманітарна місія «Проліска» запустила безкоштовний маршрут у Ніжинському районі 10:12

Гуманітарна місія «Проліска» продовжує працювати над тим, щоб мешканці віддалених та постраждалих територій мали доступ до допомоги, послуг і можливості жити гідно навіть у складних умовах.

 Стартувало навчання для громад у Школі Безбар’єрних Маршрутів

Стартувало навчання для громад у Школі Безбар’єрних Маршрутів 09:30

За ініціативи Мінрозвитку стартував новий навчальний цикл Школи Безбар’єрних Маршрутів 2026, який реалізує Програма розвитку ООН (ПРООН) в Україні за фінансової підтримки Уряду Японії.