Аудитори виявили порушень на суму 531,4 тис. грн на комунальному некомерційному підприємстві "Чернігівська міська лікарня № 1"
Фахівці Управління Північного офісу Держаудитслужби в Чернігівській області під час ревізії фінансово-господарської діяльності на комунальному некомерційному підприємстві «Чернігівська міська лікарня № 1» Чернігівської міської ради (далі – Лікарня) за період з 01.01.2015 по 30.09.2019 виявили порушень, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів, на суму 531,4 тис. грн.

Лікарня за рахунок коштів загального фонду кошторису покрила видатки на суму 171,5 тис. грн, пов’язані з наданням платних послуг, а саме: виплата заробітної плати лікарям, які задіяні у наданні платних послуг (проведення попередніх, періодичних, позачергових медичних оглядів кандидатів у водії та водіїв транспортних засобів) з нарахуваннями єдиного соціального внеску на неї.
Окрім того, аудитори виявили порушення законодавства під час нарахування та виплати працівникам Лікарні заробітної плати. За рахунок коштів спеціального фонду кошторису нараховувалися та виплачувалися премії та матеріальні допомоги працівникам, які безпосередньо не здійснювали надання платних послуг (медичні огляди) та опосередковано не були причетні до організації їх надання на загальну суму 230,98 тис. грн.
Лікарня провела понаднормове списання продуктів харчування (м'ясо, фарш курячий, печінка свиняча, риба свіжоморожена, молоко, сметана, масло) на суму 50,1 тис. грн. та пального на роботу автомобіля на суму 28,7 тис. грн.
Окрім того, встановлена нестача шприців у кількості 2000 штук на суму 2,8 тис. грн.
Через не включення до рахунків орендарям вартості послуг з утримання орендованих приміщень (технічне обслуговування мереж електропостачання, послуги з дезінфекції, устаткування пожежної безпеки, діелектрична повірка, прочищення вентиляційних каналів, поточний ремонт конструктивних елементів внутрішньо будинкових систем гарячого та холодного водопостачання, централізованого опалення) Лікарнею завищено витрати на загальну суму 23,7 тис. грн.
Через виставлення орендарям рахунків за спожиту електроенергію в занижених розмірах Лікарнею за рахунок коштів загального фонду кошторису покрито вартість спожитої ними електроенергії на загальну суму 7,9 тис. грн.
За недотримання законодавства з фінансових питань 5 посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності та застосовано захід впливу у вигляді попередження про неналежне виконання бюджетного законодавства.
Матеріали ревізії передано до слідчого управління Головного управління Національної поліції в Чернігівській області.
Останні новини Чернігівщини
В області створюють систему підтримки людей, які зазнали сексуального насильства, пов’язаного з війною 14:08
Жінки та діти складають переважну більшість серед тих, на кому негативно позначаються збройні конфлікти, включаючи біженців і вимушених переселенців. Чернігівська область є прикордонною. В регіоні велись активні бойові дії, частина території перебувала в окупації. Тому тема підтримки постраждалих від сексуального насильства є дуже актуальною.
У Чернігові поліцейські ліквідували підпільний цех та вилучили понад 11 тонн етилового спирту 11:25
В ході реалізації оперативної інформації оперативники карного розшуку та управління стратегічних розслідувань поліції Чернігівщини спільно зі співробітниками Чернігівського райуправління поліції виявили підпільний цех з фасування етилового спирту в промислових масштабах. Загалом поліцейські вилучили понад 11 тонн етилового спирту.

Поскаржитися на зачинене укриття можна до поліції 11:20
Якщо укриття зачинене —подати скаргу можна до Нацполіції на лінію «102».

«ВІЙНА». Прем'єра на завершення 97-го театрального сезону 11:05
28 червня о 18.00 год. Чернігівський драмтеатр ім.Т.Г.Шевченка запрошує на прем’єрний показ вистави «Війна» https://teatr.cn.ua/repertuar/vijna/ , поставленої молодим режисером Олексієм Трішкіним за п’єсою сучасного шведського драматурга Ларса Нурена.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:53
Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду, 1 пожежу та 1 випадок загибелі на водних об’єктах. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 2 особи постраждали.