На Чернігівщині з незаконного обігу вилучено алкогольних напоїв на понад 800 тисяч гривень
Чергове засідання міжвідомчої регіональної робочої групи щодо вжиття заходів з протидії нелегальному обігу алкогольної продукції в Чернігівській області відбулося 2 березня.

Як повідомив заступник директора Департаменту агропромислового розвитку ОДА Олег Крапивний, починаючи із 17 лютого, профільні оперативні групи перевірили 49 об’єктів. На 20 з них виявили порушення щодо виробництва, обігу та реалізації алкогольних напоїв.
У результаті проведення всіх перевірок з незаконного обігу вилучено спирту та алкогольних напоїв на загальну суму понад 800 тисяч гривень, обладнання — на 110 тисяч. Відносно чотирьох суб’єктів розпочаті кримінальні провадження за частиною 3 статті 204 Кримінального кодексу: незаконне виготовлення алкогольних напоїв з недоброякісної сировини (матеріалів), що становлять загрозу для життя і здоров'я людей.
Крім того, контролюючі органи припинили діяльність двох торговельних об’єктів через незаконне виробництво, ще у двох — анулювали ліцензії. На 10 суб’єктів накладені штрафні санкції у розмірі 176,6 тисячі гривень.
Нагадуємо: про виявлені факти нелегального виробництва та обігу алкогольних напоїв можна поінформувати за телефоном 102 або на «гарячу лінію» Департаменту агропромислового розвитку ОДА: (0462) 77-89-37.
Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації
Останні новини Чернігівщини
Автопарк Чернігівщини поповнився на 6 шкільних автобусів 12:59
Волонтери Львівщини доставили з Польщі для Чернігівщини 6 автобусів.
Замість «грошової допомоги» громадянка втратила понад 32 тисячі гривень: поліція застерігає громадян від шахрайської схеми в Інтернеті 12:28
Поліцейські закликають громадян не переходити за сумнівними посиланнями в Інтернеті та не вводити секретні паролі своїх банківських карток на незнайомих та підозрілих веб-сайтах.
Чотири громади області приєдналися до швейцарсько-українського проєкту DECIDE 11:07
Чернігівська область стала п'ятим регіоном-партнером швейцарсько-українського проєкту DECIDE – «Децентралізація для розвитку демократичної освіти».